HimO INDEX Uitleg kookniveaus Vlees Vis Wild hande 232 Vragen over Albert Heijn? Onze klantenservice staat voor je klaar. ah.nl/klantenservice Albert Heijn BV, t.a.v. Klontenservice Postbus 3000, 1500 HA Zaandam t0800 - 0305 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 - 21.30 uur) Online boodschappen doen? De ingrediënten voor alle recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 14.000 inspirerende recepten. Met het handige zoek systeem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en ovent ijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte temperatuur varieert per oven. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel kg kilogram tl afgestreken theelepel g gram ml milliliter mg milligram min. minuut Uitleg tags bij de recepten: Dit hoofdgerecht kost maximaal 2.00 per persoon. Dit hoofdgerecht bevat maximaal 450 kcal per persoon. Dit hoofdgerecht is te bereiden in maximaal 15 minuten. Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels, en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. Makkelijk: geen kookervaring vereist. Dit recept is eenvoudig door iedereen te maken. Probeer maar eens: als je een beetje uitgedaagd wilt worden op kookgebied. Iets meer handigheid en een uitgebreidere keuken uitrusting zijn vereist. Uitdagend: recept voor echte kookliefhebbers met meer ervaring en kennis op het gebied van technieken en ingrediënten. Met een cijfer bekroonde wijn in De Grote Hamersma, door Harold Hamersma. tHH) Een bekroonde wijn in de Omfietswijngids, door Nicolaas Klei. 25 jaar? laatje legitimatie zien! 18 jaar verkopen wij geen alcohol Producten met dit symbool zijn alleen verkrijgbaar in de grotere Albert Heijn-winkels. Is een product niet aanwezig? Wend je dan tot de servicebalie. Lactosevrij en glutenvrij De met dit label aangemerkte receptuur is gebaseerd op specifie ke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kun nen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de recep tuur staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. ONTBIJTGERECHT 36 Feeststol 36 Gevlochten kaneelbroodjes 225 Kerstgranola met cranberry's, koffie, noten en chocolade VOORGERECHT 97 Bietensoep met pittige yoghurt en tijm 145 Garnalencocktail met avocado- kruidendressing 107 Gefrituurde geitenkaasravioli met gembersalsa 140 Gegrilde mantelschelpen met waterkers en sinaasappel 142 Gerookte-forelpuree met dragondressing en asperges 97 Runderbouillon met drie soorten selderij 104 Salade van gemarineerde ossenhaas 142 Tartaar van twee soorten zalm 97 Tuinerwtensoep met chorizo-olie 104 Wildterrine van konijn en fazant 58 Yotam Ottolenghi's geroosterde aubergines HOOFDGERECHT 168 Langzaam gegaarde lamsrack met specerijenrub 164 Slow roasted rosbief met groenekruidenkorst 171 Varkensrollade met spek, vijgen en balsamico-uitjes 143 Pappardelle met zalm en mieriks wortelsaus Gevogelte 166 Gebraden kerstkip met noten- vruchtenvulling 123 Gepekelde fazant met cranberry- whiskysaus 123 Langzaam gegaarde eendenborstfilet met sjalottenjus 127 Ital iaanse konijnenstoof 124 Reestoof met karamelappel en aardappelwaaiers Zonder vlees/vis 152 Pompoenstrudel met salie Vegetarisch 152 Champignons met zoete- aardappelkoekjes Veganistisch 153 Mediterrane groentetaart

Allerhande | 2015 | | pagina 232