nmo HÜ INDEX Vragen over Albert Heijn? Onze klantenservice staat voor je klaar. ©www.ah.nl/klantenservice Albert Heijn BV, t.a.v. Klantenservice Postbus 3000, 1500 HA Zaandam (Tt 0800 - 0305 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 - 21.30 uur) Online boodschappen doen? De ingrediënten voor alle recepten uit deze Allerhande zijn verkrj via de webwinkel. www.ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 14.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte temperatuur varieert per oven. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel kg kilogram tl afgestreken theelepel g gram ml milliliter mg milligram min. minuut Uitleg tags bij de recepten: Dit hoofdgerecht kost maximaal 2.00 per persoon. Dit hoofdgerecht bevat maximaal 450 kcal per persoon. Dit hoofdgerecht is te bereiden in maximaal 15 minuten. Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels, en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. Uitleg kookniveaus Makkelijk: geen kookervaring vereist. Dit recept is eenvoudig door iedereen te maken. Probeer maar eens: als je een kookgebied. Iets meer handigh ting zijn vereist. Uitdagend: recept voor echte kookliefhebbers met meer ervaring en kennis op het gebied van technieken en ingrediënten. eetje uitgedaagd wilt worden op d en een uitgebreidere keukenuitrus- 25 jaar? laatje legitimatie zien! 18 jaar verkopen wij geen alcohol f\ Producten met dit symbool zijn alleen verkrijgbaar in de grotere Albert Heijn-winkels en op ah.nl. Is een product niet aanwezig? Wend je dan tot de servicebalie. Lactosevrij en glutenvrij I De met dit label aangemerkte receptuur is gebaseerd op specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-in formatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. LUNCHGERECHT 93 Driekazenquiches met bloemkoolbodem 57 Italiaanse bol met avocado en eendenborstfilet 70 Omelet met gehakt en cavolo nero VOORGERECHT 43 Aardpeersoep met knoflook HOOFDGERECHT Vlees 133 Biefstuk bearnaise met frites en witlofsalade 118 Broodje bal met augurk, piccalilly en rodekoolsalade 132 Croque madame met broccolisoep 40 Easy pompoenchili met zwarte bonen 91 Herfstloempia's met paddenstoelen en biefstuk 116 Karbonade met appel en zuurkool-spekpuree 169 Mediterrane rundvleesragout met polenta 73 Oosterse boerenkoolstamp 43 Pittige pappardelle met oesterzwam 175 Quiche lorraine 127 Risotto met pastinaak 129 Stoof van ui, venkel, zoete aardappel en baharat 165 Stoofvlees met trappist en specerijen 135 Wortelpasta carbonara met tuinerwten Vis 51 Couscous met mosselen en kabeljauw 53 Manhattan chowder (mosselsoep) 53 Mosselen in sherry met geroosterde wortel 51 Stoere herfstsalade met mosselen Gevogelte 55 Eendenborstfilet met honing en kaneel 91 Kipbu rgers met courgette en knolselderijfrites 131 Snelle coq au vin blanc 119 Thaise kip met spitskool en kokosrijst 57 Thaise wraps met eendenborstfilet en asperges Zonder vlees/vis 87 Amandelpannenkoeken met kikkererwtenvulling 163 Blauwekaastaartjes met ingemaakte rode biet en honing 115 Mezzelune met pesto en spruitjes-bimisalade Vegetarisch 101 Broodje linzenburger met harissa 100 Erwtensoep met vegaworst 117 Paddenstoelenstroganoff met röstikoekjes 41 Pompoensoep met mangochutney 102 Sojasaté met meergranenrijst en paksoi BIJGERECHT 40 Geroosterde pompoen met parmezaan 123 Kruidige rodekool met sinaasappel 123 Spruiten met appel en hazelnoten 123 Witte kool met bleekselderij en cranberry HAPJE 97 Bietenchips 169 Empanada's met runderstoof en ei 70 Miniwraps met kip en boerenkool salsa GEBAK 146 Basisrecept glazuur 146 Basisrecept koekjesdeeg 87 Cheesecake met notenbodem en blauwe bessen 149 Chocospookjes met marshmallows 150 Dubbele pompoenkoekjes 86 Pistachekoekjes 41 Pompoen-sinaasappelcake 150 Skullkoekj es 149 Sp innenwebkoekjes NAGERECHT 42 Miniperenstrudels DRANKJE 71 Boerenkoolsmoothie Rechten Albert Heijn en MPG. hebben hun best g om de rechten van rechthebbenden te respecteren. Indien u van mening bent dat dit in uw geval niet zo is, neemt u dan contact op met de redactie. 2015 MPG Niets uit deze Allerhande mag worden overgenomen, opgeslagen en/of verspreid op welke wijze dan ook zonder voorafgaande toestemming van MPG MPG. en Albert Heijn besteden de grootst mogelijke zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van alle gepubliceerde artikelen en data. Sommige gepubliceerde informatie en eventueel weergegeven prijzen kunnen desondanks ten tijde van verschijnen gewijzigd zijn. Voor eventuele onjuistheden in de weergave of foutieve informatie, dan wel voor schade, verlies of winstderving hierdoor veroorzaakt, dan wel verband houdt met enig gebruik van deze Allerhande, kunnen Albert Heijn, MPG. en andere informatiel everanciers niet aansprakelijk worden gehouden. V«l Papier van _ïf verantwoorde herkomst per1 www.f9c.org FSC® C014400 KEURMERK hande 195

Allerhande | 2015 | | pagina 195