WORD JIJ GESPOT? Deel jouw favoriete speciaalbier met ons op Facebook en Instagram met #allerhande. GESPOT 'Ik heb goede herinneringen aan heel gezellige avon den met Duvel. Maar je moet er niet te veel van drinken!' 'Hét moment voor speciaal bier? Dat is voor mij op een koude vrijdag avond, als het weekend begint.' 'In een bier brouwerij op Texel heb ik gezien hoe spe- ciaalbier wordt gemaakt. En natuurlijk heb ik ook geproefd!' 'Herfst vraagt wat mij betreft om een donker biertje of om een herfstbok.' 'Samen met mijn oma drink ik weleens speciaalbier. Zij drinkt graag donker bier.' 'Speciaalbier vind ik vaak te zwaar, maar in de herfst smaakt het me wel goed. Bij boerenkool bijvoorbeeld.' 'Ik dronk voor het eerst speciaalbier in België. Nu moet ik bij deze biertjes dus altijd aan het buitenland denken.' Olivier Henrar (23) drinkt Duvel. Katrien Nolte (24) drinkt Palm Speciale. Lars Arendsen (22) drinkt Leffe Blond. Frits de Reus (68) drinkt Hertog Jan Grand Prestige. Patricia Gomes (34) drinkt Kasteel Donker. René van Diessen (25) drinkt La Chouffe. Lenny Roco (51) drinkt Anchor IPA. Authentiek blond abdijbi er met een bittertje. Lekker bij camembert of rood vlees. Leffe Blond per 6 flesjes a 0.3 liter 5.99 Je proeft karamel, koffie en chocolade in dit donkere biertje. Lekker bij crème brulée. Kasteel Bruin flesje 0.33 liter 1.55 Blond fruitig bier, ge kruid met koriander. Lekker bij tonijn of varkenshaas. La Chouffe flesje 0.33 liter 1.19 Cl OUli.PE hande 157

Allerhande | 2015 | | pagina 157