receptenindex LUNCHGERECHT 33 Parelcouscous met salami en venkel 30 Pastasalade met aubergine en noten 31 Pastasalade met wortel, feta sinaasappel 33 Risosalade met makreel, rode biet rucola Vragen over Albert Heijn? Onze klantenservice staat voor je klaar. ©www.ah.nl/klantenservice Albert Heijn BV, t.a.v. Klantenservice 1^ Postbus 3000, 1500 HA Zaandam (Tt 0800 - 0305 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 - 21.30 uur) Online boodschappen doen? De ingrediënten voor alle recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. www.ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 14.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte temperatuur varieert per oven. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel kg kilogram tl afgestreken theelepel g gram ml milliliter mg milligram min. minuut Uitleg tags bij de recepten: budget Dit hoofdgerecht kost maximaal 2.00 per persoon. slank Dit hoofdgerecht bevat maximaal 450 kcal per persoon. snel Dit hoofdgerecht is te bereiden in maximaal 15 minuten. vegetarisch Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels, en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. veganistisch Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. Geen 18, geen alcohol Producten met dit symbool zijn alleen verkrijgbaar in de grotere Albert Heijn-winkels. Is een product niet aanwezig? Wend je dan tot de servicebalie. De met ditlabel aangemerkte receptuur is gebaseerd op specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. VOORGERECHT 109 Bietentagliatelle met basilicum 121 Mezzelune met saffraan- salie-botersaus 105 Ravioli met champignon-hamvulling 129 Tomaten-venkelsoep met balletjes HOOFDGERECHT Vlees 79 Fusilli met cervelaat en champignons 64 Macaronitaart 65 Pasta met gehaktballetjes in romige saus 87 Pastasalade met ham, courgette en perzik 42 Penne met artisjok, ricotta spek 64 Penne met tomatensaus en tartaarballetjes 76 Spaghetti carbonara met andijvie 5 Spaghetti met pancetta, rucola mascarpone 45 Spaghetti met spinazie, gehaktballetjes tomaat Vis 120 Fusilli tricolore puttanesca 42 Linguine met garnalen, romaatjes rucola 80 Pastasalade met broccoli tonijnsaus 56 Speltpasta met avocado en zalm 86 Trottole met rivierkreeft, venkel citroen Gevogelte 125 Kalkoensaltimbocca 63 Mac 'n cheese-muffins met bloemkool kip Zonder vlees/vis 76 Frisse pasta met erwten kaas 53 Gnocchi met hazelnoten in tomatensaus 56 Kamutspaghetti met pecorino en pesto 155 hemde 133 Parmigiana 81 Pasta frittata Vegetarisch 88 Couscouscaponata met aubergine 99 Gevulde pasta met broccoli geitenkaas 53 Glutenvrije minestrone met ei en groenten 99 Open lasagne met asperges blauwaderkaas 88 Pappardelle met truffelroomsaus en bloemkool 97 Pasta met pompoen en geitenkaas 79 Penne met kappertjes en olijven 96 Tagliatelle met cantharellen, ui courgette Veganistisch 45 Gnocchi met walnoten, witlof basilicum BIJGERECHT 123 Geroosterde groenten met gorgonzola 35 Gremolata 35 Pangrattato 35 Pesto HAPJE 120 Aubergineballetjes met mascarponedip 121 Bruschette met dadel en mozzarella NAGERECHT 129 Tiramisu met nectarine, frambozen hazelnoot Rechten Albert Heijn en MPG. hebben hun best gedaan om de rechten van rechthebbenden te respecteren. Indien u van mening bent dat dit in uw geval niet zo is, neemt u dan contact op met de redactie. 2015 MPG Niets uit deze Allerhande mag worden overgenomen, opgeslagen en/of verspreid op welke wijze dan ook zonder voorafgaande toestemming van MPG MPG. en Albert Heijn besteden de grootst mogelijke zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van alle gepubliceerde artikelen en data. Sommige gepubliceerde informatie en eventueel weergegeven prijzen kunnen desondanks ten tijde van verschijnen gewijzigd zijn. Voor eventuele onjuistheden in de weergave of foutieve informatie, dan wel voor schade, verlies of winstderving hierdoor veroorzaakt, dan wel verband houdt met enig gebruik van deze Allerhande, kunnen Albert Heijn, MPG. en andere informatie- XX Jï1 leveranciers niet aanspra- keurmerk kelijk worden gehouden. PEFC

Allerhande | 2015 | | pagina 155