1 4% colofon medewerkers DENK IK AAN ITALIË, DAN DENK IK AAN. even v< too rstellen Faraz Karamati, expert pasta van Albert Heijn de zon. En aan overdadige lunches en diners, waar de Italianen topsport van lijken te maken. Fantastisch vind ik dat.' Pasta rapida Colette de Volder eten natuurlijk! De ingrediënten in mijn voorraad- en koelkast zijn voor een groot deel van Italiaanse komaf. Allereerst: Parme zaanse kaas. Er gaat bij ons zo'n anderhalve kilo per maand door heen. Als we pasta eten, ligt er standaard een stuk op tafel met een rasp ernaast. Mijn dochters van 5 en 7 zijn heel bedreven in het raspen. Verder heb ik altijd de ingrediënten voor spaghetti carbonara in huis. Plus olijfolie, olijven en balsamicoazijn. En wie weet wat er nog meer bij komt na mijn vakan tie in Italië dit jaar.' Testkok Merryl Tielman aUeihcmde Dit zi tascha NIEUWE PASTA ""1 H£T MUM r* ;*&gflT~8£g! i, urn Vier overheerlijke pasta's die binnen tien minuten op tafel staan. In een droomwereld zeg je? Nee hoor, gewoon de Italiaanse realiteit in je Hollandse keuken. Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling Fabrique, Amsterdam; MPG., Amstelveen; Studio Room, Naarden Contentproductie en realisatie MPG., Amstelveen Albert Heijn Senior manager Rutger Anema Coördinator advertenties en drukwerk Renate Hellingman-Rode Assistent-manager Esther van Heijningen Redactiecoördinator Sandra Serrano Saavedra Manager digitaal Jet Wieske Manager winkelinspiratie Annemiek Schram MPG. Creatief directeur Irpa Allard Creative director food Ico van Rheenen Concept director Albert Heijn Marieken van den Braak Junior concept director Albert Heijn Tessa Koudijs Content director print Lyn Kuyper Content director digitaal Nina Bronwasser Client services director Ragnhild Bajema w' Coördinator content Annemarie Coopman Coördinator culinair Colette de Volder Culinair team Judith Claas, Hester de Goede, Minta Nicolaï, Anni Niyazian Coördinator tekst Thea Tijssen Tekstteam Chanan Foppen, Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Coördinator beeld Sylvia Meijer Beeldteam Nanda de Beer, Karin Köhne von Jaski, Sharon van der Leur Coördinator vormgeving Hein van Putten Vormteam Allan Grotjohann, Martijn Hartwig, Peter Nilsson, Coördinator digitaal Ingrid van der Chijs Digitaal team Jony Gruijters, Brenda Noordeloos, Fleur Steiner Coördinator projecten Véronique de Rooij Account- en projectmanagementteam Lotte van der Eijk, Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Technisch coördinator Frank van der Kolk Met medewerking van Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Katinka Huiskamp, Sioe Sin Khoe, Renata Luijmes, Hanneke Mijnster, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Eline Nauta, Monique Overbeeke, Scriptum, Laura Simons, Merryl Tielman, Bibi Tordoir, Tara Tromp, Rob van der Vet (coverfotografie), Rietje van Vreden Drukwerkinkoop Sumis, Amstelveen Lithografie Dinq media, Hilversum Druk Roto Smeets Deventer, Deventer pasta! Bij het testkoken komt pasta vaak terug. Mijn favoriet is een simpele, maar wel een iets pittige pasta. Tomaat en basilicum kunnen daarbij natuurlijk niet ontbreken. De ultieme pastatip? Kook je lasagne- bladen vooraf, leg ze dan in een bak met koud water zodat ze niet aan elkaar gaan plakken.' hemde I=a lLUMERIA

Allerhande | 2015 | | pagina 11