Htf receptenindex Vlees Vis GEBAK DRANKJE Vragen over Albert Heijn? Onze klantenservice staat voor je klaar. www.ah.nl/klantenservice Albert Heijn BV, t.a.v. Klantenservice D"KI Postbus 3000, 1500 HA Zaandam /y* 0800 - 0305 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 - 20.00 uur) Online boodschappen doen? De ingrediënten voor alle recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. www.ah.nl/onlinebestellen Voor vragen over online boodschappen doen, kun je ook bellen. (jQ 0800 - 235 25 23 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 7.00 - 21.30 uur) Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 14.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en ovent ijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte temperatuur varieert per oven. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel kg kilogram afgestreken theelepel milliliter minuut g gram mg milligram Uitleg tags bij de recepten: Dit hoofdgerecht kost maximaal 2.00 per persoon. Dit hoofdgerecht bevat maximaal 450 kcal per persoon. Dit hoofdgerecht is te bereiden in maximaal 15 minuten. isch Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels, en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. ilisch Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. Geen 18, geen alcohol frai Producten met dit symbool zijn alleen verkrijgbaar in de grotere Albert Heijn-winkels. Is een product niet aanwezig? Wend je dan tot de servicebalie. lactosevrij en glutenvrij De met dit label aangemerkte receptuur is gebaseerd op specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aan sprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. LUNCHGERECHT 70 Gazpacho van kropsla, tuinerwten bieslook 71 Stokbrood met mozzarella, kip kersen 48 Texmex-sandwich met jalapeno- burger VOORGERECHT 41 Summer rolls HOOFDGERECHT 95 Aziatische roerbak met varkenssaté 121 Bulgogi 67 Maissoep met chorizo, kikkererwten paprika 71 Oosterse snijbonensalade met varkenshaas wasabibollen 33 Pittige pastasalade met gehakt en puntpaprika 37 Pittige spaghetti met tomaat spek 35 Spaanse gehaktballetjes met paprika en brood 4 Tacocones met biefstuk en avocado 108 Taco's met worst, paprika en courgette 54 Gegrilde garnalenspiesen met mango 93 Kabeljauwburger met mango chutney 94 Pasta met sardines, tomaat en broccoli 104 Quesadilla met tonijn 69 Salade van geroosterde mais garnalen Gevogelte 48 Pittige kip-ananassalade 92 Roerbakrijst met kipfilet en basilicum 104 Tortillawrap met kip en ijsbergsla Zonder vlees/vis 91 Spinazie-bietensalade met feta en sinaasappel Vegetarisch 108 Burrito met bonen-groentechili en mole 33 Plaattaart met zoete aardappel en geitenkaas BIJGERECHT 69 Chilimais met witte kaas 75 Focaccia met olijven 67 Maiskolf met zelfgemaakte kruiden boter en kaas 74 Olijven-rucolatapenade 54 Rijst-bonensalade met mais en kruiden 127 Rode rijst 51 Salsa amarillo 51 Salsa roja 51 Salsa verde 52 Tortillapizza's met chorizo avocado HAPJE 118 Bruschette met cantharellen en rucola 121 Kokosceviche van witvis 118 Roggebrood met Hollandse nieuwe 118 Snelle Thaise viskoekjes met chilisaus 85 Nectarinecheesecake met dadel- notenbodem NAGERECHT 84 Aardbeiensoepje met sojayoghurtijs 52 Fruitijsjes van mango en frambozen (paletas) 85 Gegrilde ananas met ahornsiroop 84 Zomerfruit met citroen-sesam-kwarkdip 4 Agua fresca Rechten Albert Heijn en MPG. hebben hun best gedaan om de rechten van rechthebbenden te respecteren. Indien u van mening bent dat dit in uw geval niet zo is, neemt u dan contact op met de redactie. 2015 MPG Niets uit deze Allerhande mag worden overgenomen, opgeslagen en/of verspreid op welke wijze dan ook zonder voorafgaande toestemming van MPG MPG. en Albert Heijn besteden de grootst mogelijke zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van alle gepubliceerde artikelen en data. Sommige gepubliceerde informatie en eventueel weergegeven prijzen kunnen desondanks ten tijde van verschijnen gewijzigd zijn. Voor eventuele onjuistheden in de weergave of foutieve informatie, dan wel voor schade, verlies of winstderving hierdoor veroorzaakt, dan wel verband houdt met enig gebruik van deze Allerhande, kunnen Albert Heijn, MPG. en andere informatieleveranciers niet aansprakelijk worden gehouden. KEURMERK 151 hemde

Allerhande | 2015 | | pagina 151