colofon medewerkers Erik van Nieuwenhuijzen, verantwoordelijk voor fruit bij Albert Heijn Carola van Bemmelen, food en lifestyle coach 'Ik heb op zich niks tegen suiker, het komt voor in de natuur en we hebben het nodig. Alleen consumeren we er nu veel te veel van. Er zijn genoeg alternatieven. Minder suiker eten is makkelijker dan je denkt.' hande 11 maar! Lyn Kuyper 'De Mexicaanse keuken is hot bij foodliefhebbers. Ik snap wel waarom: het is een explosie van geur, kleur en smaak. Fiësta dus! Daarom staat er in ons zomernummer veel heerlijks uit Mexico. Perfect om te delen aan tafel (pag. 102).' Sylvia Meijer allerhande Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling Fabrique, Amsterdam; MPG.Amstelveen; Studio Room, Naarden Contentproductie en realisatie MPG., Amstelveen 'Juli en augustus zijn dé maanden waarin sappig fruit in overvloed beschikbaar is. Hollandse aardbeien, kersen en bessen, bijvoorbeeld. Wat je ook niet mag missen: zonnig fruit uit Spanje, zoals nectarines, perziken, pruimen, abrikozen en allerlei soorten heerlijke meloen.' delen i 'Voor onze zomerproductie op pag. 44 reisden we af naar Spanje. Ter plekke moesten we af en toe flink improvise ren. Bijvoorbeeld toen bleek dat tijdens de vlucht een pot verf was opengesprongen en een aantal vintage bordjes dit niet had overleefd. Gelukkig is het, met dank aan ons topteam, helemaal goed gekomen.' Albert Heijn Senior manager Rutger Anema Coördinator advertenties en drukwerk Renate Hellingman-Rode Assistent-manager Esther van Heijningen Redactiecoördinator Monique Overbeeke (a.i.), Sandra Serrano Saavedra Manager digitaal Jet Wieske Manager winkelinspiratie Annemiek Schram MPG. Creatief directeur Irpa Allard Creative director food Ico van Rheenen Concept director Albert Heijn Marieken van den Braak Junior concept director Albert Heijn Tessa Koudijs Content director print Lyn Kuyper Content director digitaal Nina Bronwasser Client services director Ragnhild Bajema Coördinator content Annemarie Coopman Coördinator culinair Colette de Volder Culinair team Judith Claas, Hester de Goede, Minta Nicolaï, Anni Niyazian Coördinator tekst Thea Tijssen Tekstteam Chanan Foppen, Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Coördinator beeld Sylvia Meijer Coördinator vormgeving Hein van Putten Beeldteam Nanda de Beer, Karin Köhne von Jaski, Sharon van der Leur Vormteam Joanne Bay Christensen, Allan Grotjohann, Martijn Hartwig, Jennifer van Heumen, Peter Nilsson Coördinator digitaal Ingrid van der Chijs Digitaal team Jony Gruijters, Brenda Noordeloos, Fleur Steiner Coördinator projecten Simone Terpstra Account- en projectmanagementteam Lotte van der Eijk, Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Coördinatie productie Frank van der Kolk Met medewerking van Jaap Backx, Saskia Borst, Hilli voor den Dag, Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Wendie Hagen, Katinka Huiskamp, Sioe Sin Khoe, Aisling Kieft, Raymond Krul, Eric van Lokven (coverfotografie), Renata Luijmes, Eke Mariën, Hanneke Mijnster, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Laura Simons, Scriptum, Martine Steenstra, Merryl Tielman, Bibi Tordoir, Tara Tromp, Rietje van Vreden, Vanessa van de Weerd, Annemiek Wils Drukwerkinkoop Sumis, Amstelveen Lithografie Dinq media, Hilversum Druk Roto Smeets Deventer, Deventer

Allerhande | 2015 | | pagina 11