Nieuw bij Albert Heijn! Nissin Soba Snelle noedelgerechten Valle del Sole Peulvruchten Nissin Soba (in cups en bags) (smaken: Chili, Classic, Teriyaki en Curry) Alles weten over deze peulvruchten? Kijk op www.valledelsole.nl advertorial n Veelzijdig Nissin Soba (smaken: Chili, Classic, Teriyaki en Curry) zakje 110 g 0.99 Nissin Soba (smaken: Chili, Classic, Teriyaki en Curry) cups 90 g 1.89 Zin in een warm tussen doortje of snelle maaltijd? Tijd voor Nissin Soba: gebakken tarwenoedels met groenten, kruiden en Japanse yakisobasaus. Eenvoudig te bereiden en in verschillende smaken. Allemaal even lekker! Nissin Soba is er in cups en in bags. Welke variant je ook kiest, het principe is hetzelfde: kokend water toevoegen en even laten staan. Het resultaat: een lekker en supersnel noedelgerecht. Bij de cups is water afgieten heel makkelijk, want deze hebben een speciaal afgietdeksel met gaatjes. Bij de zakjes verdampt het water in de pan. Vier heerlijke smaken Er zijn vier verschillende smaken, allemaal met als basis tarwenoedels en Japanse yakisobasaus: Soba Chili met garnalen, kool en kruidenmix (lekker spicy) Soba Classic met kip, kool en kruidenmix (de basissmaak) Soba Teriyaki met kool, wortel, shiitake, lente-ui en kruidenmix (een van de bekendste smaken uit Japan) Soba Curry met kool, wortel, rode ui, sperziebonen en kruiden mix (met kerriesmaak). Valle del Sole Peulvruchten (12 varianten), zak 350 g 0.89 - 1.39 De inkopers van Valle del Sole zijn voortdurend op zoek naar de allerbeste peulvruchten en granen: bonen, linzen, erwten, mais. Producten die allemaal perfect aan sluiten op de trend van gezonde voeding! Alle peulvruchten en mais van Valle del Sole hebben een Groen Vinkje. Dit betekent dat ze heel goed passen binnen een bewust voedingspatroon. Ze zitten vol voedingsstoffen: vezels, koolhydraten, eiwitten, B-vitaminen en mineralen als ijzer en calcium. Bovendien zijn er geen conserveringsmiddelen en smaakstoffen aan toegevoegd. In het assortiment vanValle del Sole zitten wel twaalf soorten peul vruchten en mais. Stuk voor stuk veelzijdige basisproducten die je kunt gebruiken in tal van gerechten. Van soepen, sauzen en salades tot stoofschotels en Mexicaanse burrito's en taco's. De peulvruchten en mais zitten in een verpakking van onder andere 350 gram, dat is vaak precies genoeg voor een gerecht voor vier per sonen. De producten zijn ook ver krijgbaar in een verpakking van 900 g.

Allerhande | 2015 | | pagina 27