stook de kolen maar vast op... HET ECHTE ITALIË SPREAD THE ISSisSS Want we gaan barbecueën! Maar dan wel in de geest van de Australische chef-kok Ross Dobson. In zijn boek Tijd voor een barbecue deelt Ross zijn favoriete grillrecepten met ons. Ross maakt ons lekker met lams- spiesen met yoghurtmarinade, Marokkaanse kwartels en tal van andere exotische gerechten op basis van groente, vis en schaal dieren. Maar ook klassiekers als gemarineerde spareribs en gegrilde kippendijen komen aan bod. Daarnaast bevat het boek recepten voor specerijenmengsels en mari nades en geeft Dobson praktische tips om een optimaal bakresultaat te krijgen. Ook niet onbelangrijk! lekker nieuws uit de winkel Dat proef je in deze verse pizza's. De bodem is heerlijk dun, luchtig en knapperig. Daarop tref je de lekkerste verse ingrediënten aan Zo krijg je vanzelf nog meer zin in vakantie. 20 hande Verrassende recepten voor onvergetelijke Meer weten over dit kookboek? Kijk op pag. 64. Te koop bij Albert Heijn en bol.com voor 15.95. Er is nu nog meer gezond broodbeleg. Mister Kitchen ontdekte dat chiazaad een goede vervanger van suiker bij het maken van jam. Bovendien zijn de zaadjes rijk aan vezels en omega-3 en geven ze de spread een lekkere bite. Chiafruit is verkrijgbaar in de smaken bosbes/cranberry, abrikoos/sinaasappel en aardbei. Mister Kitchen's Chiafruit, pot 240 g 2.79 AH Verse pizza quattro stagioni Voor ieder wat wils. Salami, hamreepjes, gegrilde groenten, romaatjes en mozza rella. De finishing touch: rucola en olie. 5.49 AH Excellent Verse pizza caprino e fichi Met geitenkaas, gedroogde vijgen, bosui en extra vijgencompote voor de liefhebber. 6.99 Klinkt niet alleen lekker exotisch, maar smaakt ook zo. Deze vrucht is honingzoet en bevat vitamine C en vezels. Je eet 'm zo (gewassen) uit het vuistje, met of zonder schil. Of in blokjes door bijvoorbeeld magere kwark. Ga naar ah.nl/allerhande voor het recept. AH Kaki, kijk voor de actuele prijs in de winkel

Allerhande | 2015 | | pagina 20