colofon medewerkers Ingrid van der Chijs Annemiek Schram 'Een hele forel van de grill. Simpel, maar zo lekker! Op de Allerhande BBQ-workshop leer je onder andere vis grillen.' (pag. 79) WAT IS JOUW ABSOLUTE BBQ-FAVORIET? Pim Bijtel, verantwoordelijk voor Vlees en Grill Steak bij Albert Heijn BBQ-expert Ross Dobson 'Alle vis van de barbecue is bij mij favoriet. Ik houd van die rokerige barbecuesmaak. In de Allerhande Koken-app vind je deze maand pakketjes met stoere barbecuerecepten, kookvideo's die zijn gemaakt vóór mannen en dóór mannen. Wat natuurlijk niet betekent dat je er als vrouw niet ook je voordeel mee kuntdoen. hande 15 allerhande Albert Heijn Senior manager Rutger Anema Coördinator advertenties en drukwerk Renate Hellingman-Rode Assistent-manager Esther van Heijningen Redactiecoördinator Monique Overbeeke (a.i.), Sandra Serrano Saavedra Manager digitaal Jet Wieske Manager winkelinspiratie Annemiek Schram 'Ik eet het liefst de BBQ-burger, die is net wat specialer dan de gewone hamburger doordat deze zo goed gekruid is. Dit voorjaar heeft Albert Heijn zeven tien nieuwe biologische vleesproducten geïntroduceerd, waaronder ook de biologische BBQ-burger: net zo lekker en ook nog gemaakt van rundvlees met drie sterren van het Beter Leven- kenmerk van de Dierenbescherming.' Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling Fabrique, Amsterdam; MediaPartners Group, Amstelveen; Studio Room, Naarden Contentproductie en realisatie MediaPartners Group, Amstelveen 'Mijn tante maakte vroeger een BBQ- steak, die ze marineerde in sojasaus en gember. Eenvoudig, maar onvergetelijk lekker. Dit soort jeugdherinneringen verwerk ik in mijn recepten.' (pag. 62) Drukwerkinkoop Sumis, Amstelveen Lithografie Dinq media, Hilversum Druk Roto Smeets Deventer, Deventer MediaPartners Creatief directeur Irpa Allard Creative director food Ico van Rheenen Concept director Albert Heijn Marieken van den Braak Junior concept director Albert Heijn Tessa Koudijs Content director print Lyn Kuyper Content director digitaal Nina Bronwasser Client services director Ragnhild Bajema Coördinator content Annemarie Coopman Coördinator culinair Colette de Volder Culinair team Judith Claas, Hester de Goede, Minta Nicolaï Coördinator tekst Thea Tijssen Tekstteam Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Coördinator beeld Sylvia Meijer Beeldteam Karin Köhne von Jaski, Sharon van der Leur Coördinator vormgeving Vanessa van de Weerd Vormteam Joanne Bay Christensen, Jennifer van Heumen, v' Peter Nilsson, Allan Grotjohann Coördinator digitaal Ingrid van der Chijs v' Digitaal team Jony Gruijters, Brenda Noordeloos Coördinator projecten Simone Terpstra Account- en projectmanagementteam Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Technisch Coördinator Frank van der Kolk Met medewerking van Jaap Backx, Saskia Borst, Hilli voor den Dag, Lotte van der Eijk, Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Wendie Hagen, Katinka Huiskamp, Sioe Sin Khoe, Aisling Kieft, Raymond Krul, Eric van Lokven (coverfotografie), Renata Luijmes, Eke Mariën, Hanneke Mijnster, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Eline Nauta, Laura Simons, Scriptum, Martine Steenstra, Merryl Tielman, Bibi Tordoir, Tara Tromp, Rietje van Vreden, Annemiek Wils

Allerhande | 2015 | | pagina 15