Yakult Tour exclusief voor Allerhande lezers Yakult Ladies Begin je dag goed met een kleintje Yakult! Sinds de jaren zestig verkopen Yakult Ladies in Japan de producten van Yakult elke dag huis-aan-huis of op kantoor. Dr. Shirota zorgde zo voor persoonlijk contact met zijn consumenten én voor meer werkgelegenheid en zelfstan digheid voor vrouwen. Ook nu nog bezorgen ruim 44.000 Yakult Ladies in Japan de producten aan huis. Daarnaast vervullen ze vaak een sociale rol, vooral voor ouderen. Ze doen wel eens een boodschap voor hen en maken een praatje. Yakult bestaat 80 jaar! Vier je dit bijzondere feestje met ons mee? Exclusief voor Allerhande lezers hebben wij 20 data gereserveerd voor een speciale Yakult Tour in onze fabriek in Almere. Kom langs en ontdek wat er allemaal aan voorafgaat voordat zo'n klein flesje bij jou in de winkel ligt. Een van onze diëtisten neemt je mee in de wereld van Yakult en leidt je rond langs het productieproces. Natuurlijk wordt er Yakult geproefd. Daarna geven we je uitleg over de Japanse keuken. Na afloop staat er een heerlijke, originele Japanse lunch voor je klaar én je gaat naar huis met een goodiebag. i*s Reserveer nu voor het speciale bezoek bij Yakult in Almere. Je bent van harte welkom met een of meer personen. Voor €6,95 p.p. is inbegrepen: de uitgebreide Yakult Tour met koffie, thee en iets lekkers, Yakult proeven, de Japanse lunch en een goedgevulde goodiebag. Meld je aan via: www.yakult.nl/allerhande Kies uit een van de volgende data: vrijdag 22 mei dinsdag 16 juni woensdag 27 mei donderdag 18 juni vrijdag 29 mei donderdag 25 juni vrijdag 5 juni woensdag 1 juli donderdag 11 juni vrijdag 3 juli donderdag 9 juli vrijdag 10 juli woensdag 15 juli dinsdag 21 juli maandag 27 juli maandag 3 augustus donderdag 6 augustus vrijdag 14 augustus dinsdag 18 augustus donderdag 20 augustus Het programma: Vanaf 10.00 uur ben je van harte welkom voor de ontvangst. 10.30 uur Start Yakult Tour met rondleiding en Yakult proeven 12.00 uur Japanse lunch 12.30 uur Naar huis met goodiebag Graag tot ziens bij Yakult.

Allerhande | 2015 | | pagina 87