colofon medewerkers Renate Hellingman-Rode 'Wist je dat Allerhande wordt gedrukt op duurzaam FSC- papier? Dat betekent dat het papier is gemaakt van bomen uit verantwoord beheerde bossen, waar met oog voor mens en milieu wordt gewerkt. Met het FSC-papier maken we Allerhande een stukje groener.' Mirte Huizinga, brand manager biologisch Albert Heijn Hester de Goede Vers deze maand allerhande allerhande Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling Fabrique, Amsterdam; MediaPartners Group, Amstelveen; Studio Room, Naarden Contentproductie en realisatie MediaPartners Group, Amstelveen Albert Heijn Senior manager Rutger Anema Coördinator advertenties en drukwerk Renate Hellingman-Rode Assistent-manager Esther van Heijningen Redactiecoördinator Monique Overbeeke (a.i.), Sandra Serrano Saavedra Manager digitaal Jet Wieske Manager winkelinspiratie Annemiek Schram MediaPartners Creatief directeur Irpa Allard Creative director food Ico van Rheenen Concept director Albert Heijn Marieken van den Braak Content director print Lyn Kuyper Content director digitaal Nina Bronwasser Client services director Ragnhild Bajema Coördinator content Annemarie Coopman Coördinator culinair Colette de Volder Culinair team Judith Claas, Hester de Goede, Minta Nicolaï Coördinator tekst Thea Tijssen Tekstteam Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Coördinator beeld Sylvia Meijer Beeldteam Karin Köhne von Jaski, Sharon van der Leur Coördinator vormgeving Vanessa van de Weerd Vormteam Joanne Bay Christensen, Jennifer van Heumen, Peter Nilsson, Allan Grotjohann Coördinator digitaal Ingrid van der Chijs Digitaal team Jony Gruijters, Brenda Noordeloos Coördinator projecten Simone Terpstra Account- en projectmanagementteam Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Coördinatie Productie Frank van der Kolk Met medewerking van Jaap Backx, Saskia Borst, Hilli voor den Dag, Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Wouter Heijselaar, Katinka Huiskamp, Sioe Sin Khoe, Aisling Kieft, Eric van Lokven (coverfotografie), Renata Luijmes, Eke Mariën, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Hanneke Munster, Eline Nauta, Scriptum, Laura Simons, Aimée Sobels, Madeleine Schönherr, Martine Steenstra, Merryl Tielman, Bibi Tordoir, Tara Tromp, Rietje van Vreden 'Biologisch boodschappen doen wordt extra makkelijk met ons nieuwe eigen merk AH Biologisch. Het bestaat uit bijna 500 producten, die met zorg zijn geselecteerd op smaak en kwaliteit. In deze Allerhande vind je volop inspiratie om er heerlijk mee te koken.' 'Deze maand vieren we de verse lenteoogst. Mijn favoriet is de rabarber- tiramisu. Romige mas carpone met een frisse combi van rabarber en sinaasappel. Wacht niet te lang met proberen, want het rabarberseizoen duurt maar kort.' In deze nieuwe rubriek zetten we elke Allerhande een seizoensheld in de spotlights. We beginnen met een ultieme voorjaarsfavoriet: asperges. Drukwerkinkoop Sumis, Amstelveen Lithografie Dinq media, Hilversum Druk Roto Smeets Deventer, Deventer

Allerhande | 2015 | | pagina 7