Kilo's en koolhydraten m lekkers van Atkins Meer ontbijt, minder koolhydraten Afvallen door te ontbijten Koolhydraat verlaagd 7~7 ATKÏNSf "Gezond, gevarieerd en minder koolhydraten eten meer gewichtsverlies" atkins.com (Advertentie) Snelle suikers zijn zeer ongezond. Vermijd ze! Leer je lichaam weer lichaamsvet te verbranden. Kijk op atkins.com voor meer inspiratie tips! Veel mensen beginnen de dag met iets anders dan brood, bijvoorbeeld met yoghurt, fruit of knackebröd. Minder koolhydraten eten? Dan is Atkins knackebröd, slechts 3.1 gram koolhydraten per knackebröd, een uitkomst. Atkins knackebröd bevat ook nog eens heel veel vezels. Doen dus! Sla geen ontbijt over. Ook al sta je later op en kom je wat later op gang, een Atkins ontbijt is altijd op tijd. Besmeer 1 of 2 stuks knackebröd met roomboter en kies voor hartig beleg. Denk voor het beleg eens aan: krui denroomkaas met een plak zalm, een stevige laag eisalade, paté, tappenade, filet americain, humus, selleriesalade, oude kaas, Roquefort, Brie. Altijd lekker: garneren met rauwkost en verse kruiden zoals tomaat, radijs, rucola, bieslook, peterselie, basilicum, dille, alfalfa. Drink voldoende, kies uit koffie, alle soorten thee en alle dranken zonder suiker. Kies jij al voor minder koolhydraten? Minder (snelle) suikers en koolhydraten zorgen voor minder kilo's. Geen calorieën tellen maar afvallen door lekker te blijven eten. Eenmaal gewend aan minder kool hydraten dan kies je vol overtuiging voor deze manier van eten. Atkins adviseert al veertig jaar over het eten van minder koolhydraten. Kijk op atkins.com en probeer onze maaltijdplannen. Naast de maaltijdplannen bieden we een breed assortiment Atkins producten die jou kunnen helpen met het Atkins dieet. Probeer onze repen, ready-to-drinks, pasta's, knackebröd en crunchy muesli. Allemaal verlaagd in koolhydraten en allemaal geschikt voor je nieuwe leefstijl. ^«iriflfllllllll

Allerhande | 2015 | | pagina 122