NIEUW Fe Probeer nu Lipton FRE HPACK Voor een nóg intensere smaakbeleving 'Dé lunchti voor deze lente: mooie mee- neemsalades in glazen potten.' be more tea I colofon medewerkers Joyce Bierman, director brand activation Albert Heijn 'Dit jaar introduceren we de Lentefavorieten: ruim 200 tijdelijke pro ducten waarmee je het voorjaar op tafel brengt. Van chocoladefondue met fruit tot Italiaanse scamorza-kaas. Natuur lijk mogen ook paas- toppers als paasei- beschuit en de feeststol niet ontbreken. Stuk voor stuk pareltjes voor het ontbijt of de brunch. Zo is er genoeg tijd over om er 's middags lekker met het gezin op uit te trekken. Pasen wordt een feest!' Esther van Heijningen Sylvia Meijer Verse smoothies en sapjes: wij zijn er gek op. Fruit en groente de blender of mixer in en klaar is je vitaminebom. Op pag. 134 staan onze favoriete recepten. alleihande Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling Fabrique, Amsterdam; MediaPartners Group, Amstelveen; Studio Room, Naarden Contentproductie en realisatie MediaPartners Group, Amstelveen Albert Heijn Senior manager Rutger Anema Advertentiecoördinator Renate Hellingman-Rode Assistent-manager Esther van Heijningen Redactiecoördinator a.i. Monique Overbeeke Manager digitaal Jet Wieske Manager winkelinspiratie Annemiek Schram MediaPartners Creatief directeur Irpa Allard Creative director food Ico van Rheenen Concept director Albert Heijn Marieken van den Braak Content director print Lyn Kuyper Content director digitaal Nina Bronwasser Client services director Ragnhild Bajema Coördinator content Annemarie Coopman Coördinator culinair Colette de Volder Culinair team Judith Claas, Hester de Goede, Minta Nicolaï Tekstteam Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Coördinator beeld Sylvia Meijer Beeldteam Karin Köhne von Jaski, Sharon van der Leur Coördinator vormgeving Vanessa van de Weerd Vormteam Joanne Bay Christensen, Allan Grotjohann, Jennifer van Heumen, Peter Nilsson Coördinator digitaal Ingrid van der Chijs Digitaal team Jony Gruijters, Brenda Noordeloos Coördinator projecten Simone Terpstra Account- en projectmanagementteam Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Productie Coördinator Frank van der Kolk Met medewerking van Jaap Backx, Saskia Borst, Hilli voor den Dag, Jamie de Groot, Jeannette van Haastert, Wendie Hagen, Wouter Heijselaar, Katinka Huiskamp, Sioe Sin Khoe, Aisling Kieft, Karen Kroonstuiver, Eric van Lokven (coverfotografie), Renata Luijmes, Eke Mariën, Hanneke Mijnster, Marit Moeskops, Bob Mulder, Marieke Riks, Bas de Rond, Michelle Rozekrans, Scriptum, Aimée Sobels, Martine Steenstra, Merryl Tielman, Tara Tromp, Rietje van Vreden Drukwerkinkoop Sumis, Amstelveen Lithografie Dinq media, Hilversum Druk Roto Smeets Deventer, Deventer 'Pasen is zon heerlijk moment waarbij niets moet en alles mag. Maar wel net even feestelijker dan een normaal week end. Daarom gaan wij gourmetten met Pasen. Als brunch! Met de lekkere ideeën in deze Allerhande blijven zelfs de kinderen graag aan tafel!' hande 11

Allerhande | 2015 | | pagina 6