WELKE VAN ONZE FAVORIETEN HEEFT JOU VERRAST? colofon medewerkers INGREDIËNTEN VAN A TOT Z Rutger Anema De nieuwste hype in granenland is freekeh: door Jamie Oliver nu al bestempeld als zijn favoriete superfood. Laatst heb ik er een salade mee gemaakt met granaatappelpitjes en za'atar en die viel erg in de smaak. Het oergraan is lekker nootachtig én gezond. Het bevat onder andere vier keer meer vezels dan zilvervliesrijst. Laat je verrassen en probeer het eens, freekeh, gewoon bij Albert Heijn te koop.' Allerhande-redactie O Judith Claas 'Heel verrassend vond ik de berei dingswijze van de ossenhaas tataki. Die is zeker het proberen waard!' Minta Nicolaï allerhande Adukibonen zijn dé redactieontdekking. Met deze oosterse boontjes maken we een heerlijke quinoasalade. Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptonlwikkeling Fabrique, Amsterdam; MediaPartners Group, Amstelveen; Studio Room, Naarden Contentproductie en realisatie MediaPartners Group, Amstelveen Albert Heijn Senior manager Rutger Anema Advertentiecoördinator Renate Hellingman-Rode Assistent-manager Esther van Heijningen Redactiecoördinator a.i. Monique Overbeeke Manager digitaal Jet Wieske Manager winkelinspiratie Annemiek Schram MediaPartners Creatief directeur Irpa Allard Creative director food Ico van Rheenen Concept director Albert Heijn Marieken van den Braak Content director print Lyn Kuyper Content director digitaal Nina Bronwasser v' Client services director Ragnhild Bajema v' Coördinator culinair Colette de Volder Culinair team Judith Claas, Hester de Goede, Minta Nicolaï Coördinator tekst Annemarie Coopman Tekstteam Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Coördinator beeld Sylvia Meijer Beeldteam Karin Köhne von Jaski, Sharon van der Leur Coördinator vormgeving Vanessa van de Weerd Vormteam Joanne Bay Christensen, Allan Grotjohann, Jennifer van Heumen, Peter Nilsson Coördinator digitaal Ingrid van der Chijs Digitaal team Jony Gruijters, Brenda Noordeloos Coördinator projecten Simone Terpstra Account- en projectmanagementteam Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Technisch coördinator Frank van der Kolk Met medewerking van Jaap Backx, Saskia Borst, Hilli voor den Dag, Jamie de Groot, Wouter Heijselaar, Katinka Huiskamp, Sioe Sin Khoe, Aisling Kieft, Renate Luijmes, Eke Mariën, Hanneke Mijnster, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Bas de Rond, Scriptum, Aimée Sobels, Martine Steenstra, Merryl Tielman, Wolter Top, Tara Tromp, Rob van der Vet (coverfotografie), Rietje van Vreden Drukwerkinkoop Sumis, Amstelveen Lithografie Dinq media, Hilversum Druk Roto Smeets Deventer, Deventer 'De Chileense wijnmaker Alvaro Espinoza Duran was even in Nederland en ik mocht met hem lunchen. Hij vertelde me van alles over biodyna- mische wijnbouw. Het was mooi om te horen hoe sterk hij vertrouwt op de kracht van de natuur. Een inspirerend verhaal van een inspirerende man.' hemde 11

Allerhande | 2015 | | pagina 11