Hl receptenindex courgette 4 Ovenschotel met zuurkool Vragen over Albert Heijn? Onze klantenservice staat voor je klaar. www.ah.nl/klantenservice Albert Heijn BV, t.a.v. Klantenservice El Postbus 3000, 1500 HA Zaandam 0800 - 0305 (bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 8.00 - 21.30 uur) Online boodschappen doen? De ingrediënten voor alle recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. www.ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 13.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte temperatuur varieert per oven. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken eetlepel kg kilogram afgestreken theelepel milliliter minuut g gram mg milligram Uitleg tags bij de recepten: Dit hoofdgerecht kost maximaal 2.00 per persoon. Dit hoofdgerecht bevat maximaal 450 kcal per persoon. Dit hoofdgerecht is te bereiden in maximaal 15 minuten. isch Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels, en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. itisch Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. Met een cijfer bekroonde wijn in De Grote Hamersma, door Harold Hamersma. Een bekroonde wijn in de Omfietswijngids, door Nicolaas Klei. Geen 18, geen alcohol Producten met dit symbool zijn alleen verkrijgbaar in de grotere Albert Heijn-winkels. Is een product niet aanwezig? Wend je dan tot de servicebalie. lactosevrij en glutenvrij De met dit label aangemerkte receptuur is gebaseerd op specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MediaPartners kunnen op geen enkele wijze aan sprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. De prijzen van de gerechten in deze Allerhande zijn berekend met de goedkoopste variant van elk ingrediënt. ONTBIJTGERECHT 111 Granola LUNCHGERECHT 87 Broodje kip met pittige boerenkool HOOFDGERECHT Vlees 34 Andijviestamppot met gebakken salami 87 Boerenkool-bonen-worststoof 37 Fusilli met gehaktballetjes en shoarma 31 Pasta met linzen en worstjes 62 Risotto met erwten, winterpeen, knolselderij en rookworst 88 Soep met boerenkool, spek en bonen 98 Stro mbo li 115 Tortillabakjes met chilisalade 98 Witte bonen met venkel en worst Vis 33 97 62 45 45 47 Broodje visstick met koolsalade Couscous met gestoofde paprika en garnalen Spaghetti puttanesca Visragout met bladerdeeg Visragout met rijst en groente Wortelsalade met biet kibbeling Gevogelte 88 Caesarboerenkool 53 Hutspot met kerriedrumsticks 35 Noedelsoep met kipfiletplakjes Zonder vlees/vis 63 Bami met zoete puntpaprika 67 Bloemkoolfrittata met paprika en hazelnoten 36 Groenebonensalade met gebakken brie 76 Omeletmuffins met witlofsalade 97 Rijkgevulde tomatensoep 101 S iciliaanse pasta met bloemkool 75 Volkorenpenne met spruitjes, roomkaas en walnoten Vegetarisch 76 Lasagne van biet, pompoen en geitenkaas 44 Marokkaanse pompoentajine met kikkererwten 44 Pitabroodje met pompoentajine en falafel 63 Plaattaart met biet, boerenkool en geitenkaas 75 Winterminestrone met bruine bonen BIJGERECHT 51 Gebakken prei met appel 51 Gebakken prei met champignons 51 Gestoofde prei met bonen en feta 51 Prei-tuinerwtensalade met citroen-oreganodressing NAGERECHT 101 Cappuccinomousse Rechten Albert Heijn en MediaPartners Group hebben hun best gedaan om de rechten van rechthebbenden te respec teren. Indien u van mening bent dat dit in uw geval niet zo is, neemt u dan contact op met de redactie. 2015 MediaPartners Group Niets uit deze Aller hande mag worden overgenomen, opgeslagen en/of verspreid op welke wijze dan ook zonder voorafgaande toestemming van MediaPartners Group. MediaPartners Group en Albert Heijn besteden de grootst mogelijke zorg aan de betrouwbaar heid en actualiteit van alle gepubliceerde artikelen en data. Sommige gepubliceerde informatie en eventueel weergegeven prijzen kunnen desondanks ten tijde van verschijnen gewijzigd zijn. Voor eventuele onjuistheden in de weergave of foutieve informatie, dan wel voor schade, verlies of winstderving hier door veroorzaakt, dan wel verband houdt met enig gebruik van deze Allerhande, kunnen Albert Heijn, MediaPartners Group en ndere informatieleveranciers i*EFC" KEURMERK niet aansprakelijk worden gehouden. hemde 131

Allerhande | 2015 | | pagina 131