SMAAK p" colofon smaakpanel en colofon Ico van Rheenen (44, creative director food Allerhande) maakt een prachtig Italiaans toetje in 5 min. (pag. 101). Marjolein van Damme (30, schuld hulpverlener) ontdekt het gemak van doordeweekse noedelsoep (pag. 35). Bert Janson (46, adviseur) kan bij de pittige spaghetti puttanesca wel wat brood gebruiken (pag. 62). Daisy Scholte (29, anti-verspillings expert) legt uit hoe we geen eten hoeven weg te gooien (pag. 66). Erik Bakker (41, woonbegeleider) eet zijn boerenkool als soep, maar wel het liefst met rookworst (pag. 88). Annemiek Schram (30, manager winkelinspiratie Allerhande) laat zien hoe veelzijdig pizzadeeg is (pag. 98). hande 11 PANEL 4» Allerhande is een uitgave van Albert Heijn, Zaandam Conceptontwikkeling Fabrique, Amsterdam; MediaPartners Group, Amstelveen; Studio Room, Naarden Contentproductie en realisatie MediaPartners Group, Amstelveen Albert Heijn Senior manager Rutger Anema Advertentiecoördinator Renate Hellingman-Rode Assistent-manager Esther van Heijningen Redactiecoördinator a.i. Monique Overbeeke Manager digitaal Jet Wieske Manager winkelinspiratie Annemiek Schram MediaPartners Creatief directeur Irpa Allard Creative director food Ico van Rheenen Concept director Albert Heijn Marieken van den Braak Content director print Lyn Kuyper Content director digitaal Nina Bronwasser Client services director Ragnhild Bajema Coördinator culinair Colette de Volder Culinair team Judith Claas, Hester de Goede, Minta Nicolaï Coördinator tekst Annemarie Coopman Tekstteam Astrid Bijl, Clarina Hustinx, Marlous van Sikkelerus, Chantal van Welsem-Janssen Coördinator beeld Sylvia Meijer Beeldteam Marloes Heineke, Sharon van der Leur Coördinator vormgeving Vanessa van de Weerd Vormteam Joanne Bay Christensen, Allan Grotjohann, Jennifer van Heumen, Peter Nilsson Coördinator digitaal Ingrid van der Chijs Digitaal team Jony Gruijters, Brenda Noordeloos Coördinator projecten Simone Terpstra Account- en projectmanagementteam Judith Heijne, Amarza Hudson, Annelotte Stekelenburg Technisch coördinator Sebastiaan Berterams, Frank van der Kolk Met medewerking van Jaap Backx, Saskia Borst, Hilli voor den Dag, Katinka Huiskamp, Sioe Sin Khoe, Aisling Kieft, Eric van Lokven (coverfotografie), Renata Luijmes, Eke Mariën, Marit Moeskops, Bob Mulder, Myra Muller, Magda van der Rijst, Bastiaan de Rond, Aimee Sobels, Martine Steenstra, Merryl Tielman, Tara Tromp, Louise Vlegels, Rietje van Vreden, Nicole Willemsen Drukwerkinkoop Sumis, Amstelveen Lithografie Dinq media, Hilversum Druk Roto Smeets Deventer, Deventer even voorstellen

Allerhande | 2015 | | pagina 11