kookboek van de maand afterdinner precies wat we nodig hebben VOLGENS 17e EEUWS OUD RECEPT Reden genoeg om deze koekjes en zoutjes van Handmade vooral niet te laten staan: lekker nieuws uit de winkel 20.00 uur: tijd voor koffie. Een klein kopje krach tige en intense espresso is een perfecte keuze voor na het eten. Bij Albert Heijn koop je donkergebrande espresso voor elke koffiemachine. Hele bonen, gemalen bonen of in koffiecapsules voor Nespresso®. Wist je dat Albert Heijn al ruim 120 jaar eigen koffiebonen brandt en melangeert? De koffiemeesters van Perla weten precies met welke bonen je de lekkerste koffie kunt zetten. Topkwaliteit gegarandeerd, dus. Heb jij in deze donkere maanden ook zo'n behoefte aan troost- gerechten? Jamie schiet te hulp! In zijn boek Comfort food deelt hij gerechten uit zijn jeugd, waarvan hij intens gelukkig wordt. En wij ook. Op pag. 112 vertelt Jamie welke gerechten ons warm gaan houden deze winter. allerhande MET FAMILIE EN VRIENDEN. alle koekjes zijn gebakken met 100% roomboter de verse eitjes komen van het Rondeel (een zeer dier vriendelijke kippenboerderij) de gebruikte bloem en suiker zijn lokaal geteeld ze zijn met de hand gemaakt en bevatten geen kunst matige toevoegingen. Er zijn diverse soorten koekjes en zoutjes verkrijgbaar van Handmade. AH Excellent Perla espresso dark roast bonen, zak 500 g 6.65, AH Excellent Perla espresso forti, zak 10 stuks 2.79 Jamie's Comfort Food is bij Albert Heijn en bol.com te koop voor 29.99 (Kosmos Uitgevers) TAAI Op de verpakkingen staat het schilderij Het Sint-Nicolaasfeest van Jan Steen. Het vertelt over een familie die Sinterklaas viert. In de 17e eeuw! Je kunt het schilderij bewonderen in de Eregalerij van het Rijksmuseum in Amsterdam. Het sinterklaasfeest kent een eeuwen oude traditie. Geïnspireerd door de samenwerking met het Rijksmuseum is Albert Heijn op zoek gegaan naar nos talgische sintreceptuur. We hebben het voor je getest en geproefd. En de zoetig heid ook voor je gebakken. Je kunt kiezen uit Speculaaskruidenmix, Kruidnoten met steranijs, Speculaaspop en Taaitaairuitjes. Vanaf 1.49. Verkrijgbaar van maandag 24 november t/m zondag 7 december.

Allerhande | 2014 | | pagina 8