Nieuw bij Albert Heijn! Lassie Roerbakrijst Lassie Krupuk melindjo risotto altijd goed advertorial zo werkt het Op www.lassie.nl kun je zien hoe je de rijst stap voor stap bereidt én vind je nog meer lekkere recepten en leuke acties. Heerlijk crispy, met een licht nootachtige smaak. Krupuk melindjo is perfect bij de Indonesische maal tijd of als snack. Selamat makan, oftewel eet sma kelijk! Ontdek het hele Go-Tan-assortiment op www.go-tan.nl. Voor nieuws, tips en acties like www.facebook.com/go-tan.nl krupuk melindjo Lassie Rijke Lassie Rijke Lassie Rijke roerbakrijst wit roerbakrisotto roerbakrijst basmati zak 400 g 1.67 zak 350 g 1.89 zak 350 g 1.94 Snel en risotto gaan prima samen! Zeker met de Lassie Rijke roerbak risotto: deze rijst is name lijk al in 4 minuten klaar. Makkelijk, lekker en het lukt altijd. Lassie heeft drie varianten roerbakrijst: risotto, witte lang- graanrijst en basmatirijst. Wat zo handig is, is dat de rijst niet eerst gekookt hoeft te worden. Dat komt doordat de rijstkorrels licht gepoft zijn, waardoor ze snel vocht opnemen. De witte rijst en de basmatirijst hebben een lekkere roostersmaak. Je bakt de rijst even in een beetje boter of olie en voegt vervolgens water of bouillon toe. 4 minuten koken en klaar ben je! Go-Tan Krupuk melindjo zakje 55 g 1.39 Krupuk melindjo is gemaakt van zongedroogde, gemalen melindjonoot (28%), verse cassa- vewortel, tapioca én een vleugje zeezout. Melindjonoot geeft het die extra lekkere smaak. Deze heerlijke, hartige snack wordt krokant gebakken in de oven. Familiebedrijf Krupuk Melindjo is bedacht door de familie Go. Zij vinden lekker eten heel belangrijk: het is voor hen dé manier om mooie mo menten te beleven met de men sen om je heen. De herinneringen aan die momenten zijn de meest waardevolle 'bezittingen' die je in je leven verzamelt. Dat maakt samen eten extra bijzonder. a very foodloving family CASSAVE KROEPDFk het MELINOJONOOT MET EEN VLEUGJE ZEEZOUT

Allerhande | 2014 | | pagina 29