allerhandes» Bij Allerhande helpen we je graag een goede kok te worden. Met kooklessen, instructievideo's, workshops en stap-voor-stap- recepten. Én met deze 17 super- handige tips voor in de keuken! Aardappelen kun je ook na het koken schillen. Je trekt de schil er makkelijk af én je behoudt een volle smaak. Last van schiftende bearnaise- of hollandaisesaus? Klop er dan 1 eetlepel koud water krachtig door. We doen het voor in de video Hollandaisesaus maken op onze site. Botte messen zijn gevaarlijk. Je moet meer kracht zetten en het mes schiet sneller weg. Weten wanneer je welk mes gebruikt? Bekijk de instructie- video Snijden op ah.nl/allerhande. Leer onder begeleiding van professionele koks allerlei kooktechnieken! Volg op 15 en 16 november de Allerhande Kookworkshop. Kijk voor meer pag. 121. ïnlormaue op Besprenkel geschilde avocado met citroen- of limoensap tegen verkleuren. I leb je een helft over? Laat de pit er dan in zitten. Dat gaat het verkleuren ook tegen. Nu in de Allerhande Koken-app voor de iPad: pakketjes met kooklessen. Zo lukken gerechten altijd! dé kooktip top 17 4 Gehaktbal len maken gaat beter met koude, natte handen. Bekijk de kookles Gehaktbal maken op onze site of in de Allerhande Koken-opp. Peulvruchten als lin zen en witte bonen krijger extra veel smaak als je een ui en een takje rozemcrijn of tijm meekookt. Zet nooit de afzuigkap aan tijdens het flamberen! In de instructievideo Flamberen op ah.nl/allerhande leggen we precies uit hoe je het doet. 12 handc

Allerhande | 2014 | | pagina 12