veel voor weinig TOK TOK TOK lekker nieuws uit de winkel Beter Leven 4 Van deze voordelige maaltijden in grote verpakking kun je met z'n tweeën eten. En: zo klacc! Chinees-Indische bami goreng Nederlanders zijn er dol op: bami! Bereid met verse prei, ham en een scharreleilje. bak 900 g 4.69 henneneitjes S 10 stuks €1.49 AHRo! 7 stuks 1 AH Schanelei XL. 10 stuks €2.49 Tik eens een eitje extra, er is keuze genoeg. Voor ae kleine eters is er bijvoorbeeld het smaakvolle small-ei. een klein vers eitje van de eerste leg. Het XL-ei (van minstens 75 gram!) is er voor grote ei-fans. Het rondeel ei komt van kippen die leven in een rondeel, een groot diervriendelijk complex met ver schillende binnen- en buitenruimtes. Deze eitjes krijgen van de Dierenbescher ming aan ook het Beter Leven keurmerk. AH Kleine Johan de Visser van Albert Heijn Tien ei is in dure tijden een prima vervanger voor het stukje vlees bij de avondmaaltijd. Het kost weinig, bevat ook veel goede voedings stoffen en is op 1001 manieren te bereiden.' Hot vors© appeltaartje van Albert Heijn scoort al jaren goed, want: 1je proett de echte roomboter 2. hij zit boordevol trisse appeltjes 3. z'n prijs is zeer scherp Wat ons betreft de lekkerste (voorgebakken) appeltaart. AH Roomboter appeltaartje, per stuk 3.99 Hollandse stamppot boerenkool Smeuïge stamp met een magere rook worst. Altijd lekker: daar hoeft het geen winter voor te zijn. bak 1 kg 4.49 Chinees-Indische nasi goreng Deze nasischotel is goed gevuld: rijst, verse prei, ham, scharrelroerei en fricandeau, bak 900 g 4.69 hande

Allerhande | 2014 | | pagina 10