kookboek van de maand oui, bistro! boot gemist? LEKKER KLEURTJE BOORDEVOL BOSBESSEN €1.99 Amelander lekker nieuws uit de winkel Warm serveren? Strooi wat basterdsuiker over de puddingen zet 'm een paar minuten onder de hete gtill. Koud serveren? Geef de pudding een bruin laagje met het bijgeleverde zakje. Bonne Maman Crème brülée C 2.15 18 ci! hand© V/ij zeggen volmondig 'oui' tegen dit fantastische Franse kookboek. Oui! Omdat Stéphane Reynaud de zondagmiddagen van zijn jeugd zó levendig te schrijft dat het veelt of je cok bij zijn oma aan tafel zit Oui! Omdat het boek flink wat recep tuur bevat vcoi durfallen (paté van varkenskop bijvoorbeeld). Oui! Omdat het boek je letterlijk een kijkje in de keuken geeft van diverse Franse boeren en leveranciers. Oui! Omdat Stéphane in handige (en grappige) illustraties bepaalde technieken uitlegt. Leuk en leerzaam! A propos Bistro, Stéphane Reynaud 12.99 (Fontaine Uitgevers) Meer weten over dit kookboek? Kijk op pag. 140. Ook te koop koj Albert Heljnenbd.com. Geen paniek, want voor deze verse en natuurlijke sladressing hoef je niet meer naar de Wadden af te reizen: je vindt hem nu gewcon bij Albert Heijn in de keeling. Amelanders Nicole en Rob be- Kun Je niet wach ten tot vanavond? Mooi. Deze pannenkoeken zijn heeriijk als ontbijt! AH Pannenkoe ken bluebeny pancakes, 4 stuks C 1.99 smaken, die allemaal gluten- en lactosevrij zijn. Amelander Verse sksdressirg of Basilicumdressing. flesje 250 ml Astrid 'Deze dressing smaakt écht naar basilicum. Ik heb hem gebruikt in een pastasalade. Het is natuurlijk extra leuk dat hl) van eigen bcdem komt. Van'deze quiches blijf je eten. Gelukkig kun Je kiezen uit onder andere broccoli, hanv'prel en «ie bekendste: quiche Lorraine. Deze variant dankt zijn naam aan z'n Franse geboortestreek Lorraine. AH Quiche Lcncrine. broccoli cé ham/prei. 3C0 g €3.39

Allerhande | 2014 | | pagina 18