allei hande Op de boerderie Anisasvaderkan niet: koken dus hel 30 JAAR MAGAZINE lekker speciaal lekker koken doe je zo en verder Koken met kakelverse ingrediënten van Hollandse bodem nieuws uit de winkel thema van de maand dagje bewust wij hem een handje inhoud inhoud all hande 81 uit de hand gevuld picknickbrood 100 keertje koken met ico een dagje op de boerderie 112 sappig zalig zoet vers powerfruit 124 wijnen van de maand biologische wijnen 130 stap voor stap aardbeienkwarkcake 136 dat doe je zo asperges schillen, en papillotte vouwen, fruit drogen en quinoakoekjes bakken 140 alles over haricots verts 144 volgens moeder griesmeelpudding met bessensaus 149 handig! de snelschiller: 2-in-1 tool 152 vraag het allerhande weetjes en tips voor een dagje zonder vlees 10 altijd en overal van online tot in de winkel 13 smaakpanel colofon 3 redactieleden 3 Allerhande-fans voorgesteld 109 workshop echt zomers barbecueën 120 shopping gezond mooi 157 volgende maand 159 receptenindex 16 onze favorieten en nieuwe product bij Albert Heijn 22 4 receptideeën havermout 25 lekker voor weinig lentestamppotje met erwtjes ham 27 proef het seizoen zeekraal 30 bijzonder assortiment lekker bewust: powerproducten 35 19 x powerfood ingrediënten die extra goed voor je zijn van ontbijt tot diner! 04 kook de cover groene lentesalade met avocadodressing 65 dagje zonder vlees 68 15 minuten snelle gerechten voor door de week 76 stap voor stap romige aspergesoep 84 held van de maand witte en groene asperges 94 help! mijn vader kan niet koken 8 hande volop energie inhoud 15 minuten Langer heb je niet nodig om deze gezonde gerechten te bereiden. Vers, verser, verst Wat je van dichtbij haalt, is het lekkerst. Sappige spinazie, knapperige doperwten en zoete aardbeien. Gezonde start Begin je ochtend goed met een powerontbijt. Bijvoorbeeld: spelttoast met hüttenkase, aardbei en peper. Jouw dag kan niet meer stuk! Lenteheld We hebben er de hele winter naar uitgekeken: asperges! Nu ze er zijn, gaan we er goed van genieten. Flinterdun geschaafd, uit de oven of gestoomd. 19 x powerfood Heerlijke gerech ten met gezonde krachtpatsers. Een dagje zonder aardappelen, maar mét couscous bijvoorbeeld. Superfruit Zoet, sappig en ook nog eens goed voor je. We maken onder andere een havermoutmuffin met blauwe bessen en een ijs- smoothie aardbei-framboos. bewust

Allerhande | 2014 | | pagina 5