En ook vele consumenten zijn al overtuigd: Veelzijdi Frituren met lucht betekent: PHILIPS Tot 80% minder vet* en makkelijk schoon te maken innovation ^you PHILIPS Wil je meer weten? Ga naar www.philips.nl/airfryer De Philips Airfryer komt als beste uit een test van het consumentenpanel van de Consumentenbond! "Lekker, handig en makkelijk schoon te maken." "Zeer tevreden. Familieleden, die het niet konden geloven, hebben we overtuigd!" Gezonder: frietjes tot 80% minder vet* Makkelijk schoon te maken Geeft minder nare vetluchtjes Bakken Grillen Garen/bakken Roosteren Frituur jij zoais de meeste mensen ook af en toe graag thuis, maar herken je de nadelen van een friteuse? Ongezond, nare vetluchtjes, lastig schoonmaken,... De Philips Airfryer is hiervoor de ideale oplossing. Hiermee frituur je veel gezonder, namelijk.... met lucht! Frietjes bevatten hierdoor dan ook tot 80% minder vet dan frietjes uit een normale friteuse én... ze smaken overheerlijk! Bovendien is de Airfryer gemakkelijk schoon te maken (bijvoorbeeld in de vaatwasser) en veroorzaakt deze geen nare geurtjes. Gezonder frituren met lucht Frietjes uit de Airfryer in vergelijking met frietjes uit een normale friteuse. Als beste uit de smaaktest Schoonmaken is veel makkelijker De Philips Airfryer is het snelst "Simpel... geen stank... mooi gebakken patat en lekker... en ook de andere produkten zijn smakelijk en goed om te zienecht een aanrader!" Met de Airfryer frituur je dus op een gezondere manier. Frietjes bevatten tot 80% minder vet* en ook snacks zijn geschikt voor de Airfryer. Vlees en vis grillen kan bovendien ook met de Airfryer. Bijvoorbeeld lekkere kipdrumsticks! Zin in iets hartigs? Bak een lekkere appeltaart, muffins of cupcakes. Daarnaast kun je met de Airfryer ook spareribs of ander vlees roosteren. De Airfryer is dus echt multifunctioneel! Op zoek naar inspiratie? Bij de Airfryer is een boekje vol recepten bijgesloten. Of ga naarwww.philips.nl/airfryer

Allerhande | 2014 | | pagina 42