snijwerk tafel vol kommetjes STAMPEN MALEN THEECEREMONIE sushi blokjes 3.37 2.99 9.74 14.99 19.99 HET GEMAK VAN bOlXOm shopping allerhande Avondje Aziatisch? Serveer noedelsoep, rijst of wokgroente in zo'n prachtig kommetje. Kommetjes dessin 012.5 cm Verkrijgbaar bij Albert Heijn Gfy van maandag 10 t/m zondag 23 maart Met deze vijzel maak je zelf currypasta en stamp je knoflook, kruiden of noten fijn. Door de ingrediënten met de stamper over de ruwe bodem te malen, komen geur en smaak snel vrij. Vijzel graniet - Verkrijgbaar bij Albert Heijn Gi) van maandag 10 t/m zondag 23 maart Dit is nou een handige snijset! Onder het snijgedeelte van de plank zitten drie bakjes. Hierin kun je ingrediënten (extra fijn gesneden met het vlijmscherpe Santoku-mes) bewaren tot ge bruik. Zo schep je ze een voor een de pan in, zonder dat de rest ook al je wok in glijdt. Wij zijn fan! Snijplank met bakjes In Japan is theedrinken een vorm van kunst. Snappen wij best met zo'n mooie theepot van gietijzer, waarin je thee lekker lang warm blijft. Met deze handige mal maak je razendsnel vierkante sushi. Schep wat rijst (en tonijn, avoca do of sesam) in de mal en druk de twee delen goed samen tot de rijst een dobbelsteentje is. Public Rice Cube Verkrijgbaar bij bolxomr Producten met een bol.com-logo kun je uitsluitend bij bol.com bestellen. Doe je dat vóór 23.00 uur, dan wordtje aankoop de volgende dag thuisbezorgd. Ofje kunt 'm ophalen bij het bol.com-afhaalpunt bij jouw Albert Heijn. Santoku-mes Snijplank en mes zijn verkrijgbaar bij Albert Heijn van maandag 10 t/m zondag 23 maart Imperial Kitchen Theepot gietijzer Verkrijgbaar bij bolxomP

Allerhande | 2014 | | pagina 74