noedel weetjes NOEDELS: DEEGWAAR IN DUNNE REPEN 1.99 vers in de koeling Mf m Noedels nemen snel smaken van andere ingre diënten over. Goed aan te passen aan ieders smaak, dus! lekker speciaal In de Chinese cultuur zijn noedels het symbool voor een lang leven. Noedels zijn relatief goed koop en daar door heel geschikt voor iedereen met een klein budget. Noedelsoep wordt in Japan ook wel 'gakusei ryori' genoemd, dat letterlijk 'stu dentenkeuken' betekent. Noedels (verzamelnaam voor alle deegwaren in dunne repen) worden al eeuwenlang gegeten door Aziaten. In 2005 zijn in China noedels gevonden die 4000 jaar oud zijn! Oor spronkelijk werden ze met de hand gemaakt: het deeg werd uit elkaar getrokken tot dunne slierten van wel drie meter lang, die aan waslijnen te drogen werden gehangen. Koken met noedels is snel en meestal eenvoudig. Dat maakt dit product ideaal voor doorde weekse gerechten. En je kunt er echt alle kanten mee op, want noedels laten zich met zeer uiteenlopende ingrediën ten combineren. Van garna len, biefstuk of ei tot eigenlijk alle soorten groenten. Even op smaak brengen met sojasaus of gembersiroop en klaar. allerhande In veel Azia tische landen staan noedels bijna de hele dag op het menu; van het ontbijt tot late night snack. De Japanners hebben noedels in het jaar 2000 bekroond tot de beste uitvinding van de 20e eeuw. Geen wonder dus dat ze veel op verjaardagen en met Chinees nieuwjaar worden gegeten. AH Mihoen, bak 400 g Mihoen Met de klok mee: eiermie,jwoknoedels kant-en-klaar, mihoen, mienestjes (midden), woknoedels gedroogd

Allerhande | 2014 | | pagina 70