lekker elke dag kokosmelk sugarsnaps knapperige SUGAR SNAPS gesneden wokgroente wokolie Bestaat uit plantaardige olie met onder andere knoflook en specerijen, waardoor alles wat je erin bakt of wokt direct smaakt naar verre oorden. mirrn Deze Japanse rijstwijn geeft gerechten - een lekker zoetje koriander Ccnrmoc specerijen mengsel teriyaki Mengsel van sojasaus, sake, sambal badjak Cotnvnex woksaus allerhande Onmisbaar om curry's, noedel soepen en wokgerechten in een handomdraai een romige twist te geven. Deze boontjes zijn handig om in de vriezer te hebben. In alle Aziatische keukens spelen groenten een hoofdrol. Deze zijn al gesneden en gemengd: ideaal in wokgerechten, maar ook bij vlees of vis. en een mooie glans. Heeft jouw Albert Heijn-winkel geen mirin, dan kun je het vervangen door eenzelfde hoeveel heid medium of droge sherry. Koriander Met niets te verge lijken en ook niet vervangbaar. Je houdt ervan of niet Lekker bij curry- gerechten. Laat verse koriander nooit meekoken Dat verandert de smaak van geurig en fris in zepig en overheersend. CURRY MADRAS Wokolie ci oiltVÓGHwoMm Met een beetje hulp van sterrenchef Jonnie Boer geef je vrijwel elk exotisch gerecht de juiste spicekick: 13 sma ken, van Indiaas tot Japans. mirin en suiker. Geeft vlees, vis en kip een zoete en tegelijk zoute smaak. Een niet zo scherpe soort sambal. Doordat hij ge bakken is, heeft hij een volle smaak. Lekker in saté(saus) of vleesgerechten. 1 Chicken Hoi sin TA \Kcr3pmiMf7toi 15 mm opld/H BADJA Dat is snel: alles wat je nodig hebt om je wokgerecht een oosterse smaak te geven, zit in dit zakje. Brede Noedels Nudelt Plain Noodles

Allerhande | 2014 | | pagina 26