O HANDS OFF! tafel water 1 Delen? Liever niet. Chocolade voor als ie alleen thuis beiil lekker nieuws uit de winkel Vijf nieuwe «maken Belgische chocolade: niel gewoon wit, melk of puur, maar een mix hiervan. Repen met rondjes in plaats van blokjes, dal eet lekker (doorll Goed verstoppen dus. Hands Off My Chocolate white meets milk, melting milt, milk meets dark, friendly dark en double datfe. Reep 120 g 2.09 Wouter de Weerdt van Albert Heijn 'Echt uniek in Nederland, deze "rondjes" chocolade repen! Wij zijn de eerste die deze bijzondere vorm én unieke smaken cho colade verkopen. Bovendien koml de cacao van boeren uit West-Afrika, die werken binnen een duurzaam- heidsprogranima en daardoor onder andere een eeriijke prijs ontvangen. Dit is een product om trots op te zijn.' DRANK VAN DE MAAND Van Italiaans© bubbel tot Hollands plat. Met deze mine raalwaters is er volop keuze voor dorstte types. '►KL1.I San Pellegrino Sprankelend mineraalwater uit de Italiaanse Alpen, dat al ruim een eeuw wordt gebotteld. Mag eigenlijk niet ontbreken bij een Italiaans diner, fles 1 liler €1.19 PA, Spa Marie- Henriëtte Llchtbrulsend, sprankelend mineraalwater uit de oudste bron van Spa. in de Arden nen. Vbor wie net iets meer wil dan gewoon 'plat' water, fles 1 liter 0.73 Marie- Stella-Maris Natuurlijk mine raalwater uit eigen land, met llchtbiul- sende bubbel. Per verkochte lies gaat een bedrag naar projecten voor schoon drinkwater, fles 1 Ster 0.72 AH Natuurlijk mineraalwater Ook dit mineraal water komt van eigen bodem, uit een bron bij Hoensbroek (Lim burg). Lekker water zonder bubbel, ffes 1.5 Eter €0.50 allerhande 21

Allerhande | 2014 | | pagina 21