receotafette Ik V'ND HET HEEBtJjK OM UP. ENLANQ re TAFELEN MET VMENDEN- Jim Bakkum (25) waarom voor allerhande 07-2013 we voor van jim Kimberley? 'We speelden samen in de film Verliefd op Ibiza. Als ik aan Kimberley denk, denk ik terug aan de gezellige zomerse sfeer op het eiland.' Waarom dit gerecht? Deze worstjes smaken extra lekker als je ze op de barbecue bereidt. Het ultieme zomergevoel dat daarbij past, beleefden we in Ibiza dagelijks op de set. Maar ook binnen gourmetten vind ik heerlijk; gezellig uren tafelen met vrienden.' Hoe staat het met jouw kookkunsten? 'Ik ben niet zo'n ster in de keuken. Ik vind het leuk om af en toe te koken. vooral als er eters komen. Dan doe ik ook echt mijn best om er iets lekkers van te maken.' En op een 'normale dag'? 'Meestal kookt mijn vrouw Bettina. Ik sport veel en let op mijn gezond- heid. We eten zo min mogelijk koolhydraten. Thaise wokschotel met veel groenten staat daarom vaak op het menu. Als we geen zin hebben c bestellen we iets. Maar ook dan kiezen gezond, zoals sushi. Bijna nooit patatl' Wat eet je het liefst? 'Sushi, maar ook een zuurkoolschotel met banaan vind ik heerlijk. Ik ben niet zo'n moeilijke eter, ik houd alleen niet van glibberige dingen als oesters en van afkluiven.' Waar ben je op het moment druk mee? 'Bij SBS presenteer ik Shownieuws en ben ik bezig met wat andere programma's. Ook duik ik regelmatig de studio in om nieuwe songs op te nemen. Vanaf het najaar speel ik in de musical Flashdance.' Jim Bakkum is zanger, acteur en musicalster. Hij speelde o.a. in de musicals Fame, Hairspray en Wicked, de politieserie Seinpost Den Haag en de film Verliefd op Ibiza. Om de week presenteert hij op tv de vroege editie van Shownieuws.

Allerhande | 2013 | | pagina 66