R «R Slalalalalaaa Wat een griller! Makkelijk scoren en de lact soms-moe er, de sociotaner, de sne roketje-tarier, de culitark f Je kunt heel ingewikkeld doen over vegetarisch eten. Maar dat hoeft niet. Gelukkig, want er zijn leukere dingen om het over te hebben. Lekker eten bijvoorbeeld. Wij bewijzen al meer dan 25 jaar dat je daar heus niet altijd vlees voor nodig hebt. Of eigenlijk doen onze kopers en kokers dat. Dat is geen toeval, dat is Tivall. Exclusief bij Albert Heijn. Exclusief bij Albert Heijn! Ve (Advertentie) "Ik houd van lekker eten, maar ik wil er straks op vakantie wel een beetje strak bijlopen in mijn nieuwe bikini. Gaat lukken, want hardlopen is leuk en salades zijn lekker. Bijvoorbeeld een couscous-salade met gegrilde groenten, verse kruiden en 'n Spinazie Kaasrondo; heerlijk zomers en lekker zonder vlees. Bovendien is 'ie snel klaar en goed van smaak. Het is bijna zonde om'm er weer at te trainen." "De zomer, dat is echt mijn seizoen. Gezellig barbecueen, eindeloos tafelen met vrienden, heerlijk! En dan niet zomaar wat vlees verkolen, maar lekkere gerechtjes met een passend wijntje erbij. Ik maak er nou eenmaal graag een beetje werk van. Zelfs de buren komen at op de geur van mijn spiesjes met Pittige worst. Dat ze vegetarisch zijn, daar kwam hij van nummer 92 pas bij zijn derde stokje achter. En toen nam 'ie er nog een." "Met mooi weer zijn mijn kinderen't liefst buiten. Rond etenstijd ga ik roepen en dan is het maar afwachten wie er komt. Soms zijn het alleen die van mij, maar soms zitten er ineens drie buurkinderen bij me aan tafel. Zeker als ik mijn Mexicaanse wraps met Fijngehakt maak. Makkelijk hoor, gewoon een kwestie van bak- ken, vullen en rollen. Bovendien zijn ze lekker en stiekem heel gezond. En vegetarisch, dat zou ik in de haast nog bijna vergeten." Jouw mening telt! www.tivall-talk.nl

Allerhande | 2013 | | pagina 41