in de winkels van albert heijn vind je nog meer jamie-gerechten. kom proeven en genieten op de allerhande kerstmarkt! Speciaal voor dit nummer vlogen we naar Londen om samen met Jamie te proeven van kerst 2012. De redactie ging aan de slag om de mooiste Allerhande ooit te maken. Merry Christmas! Jamie laat zijn geroosterde aardappelen van pag. 027 zien. Culinair redacteur Lars bekijkt de foto's die David die dag gemaakt heeft. Het culinaire fototeam in Londen. Jamies stylist Georgie zorgt ervoor dat de tomaten- paprikasoep van pag. 110 mooi op de foto komt. Ook in Amstelveen en Zaandam werd hard gewerkt. David Loftus, Jamies vaste fotograaf, zet de minestrone- soep van pag. 111 op de foto. Operationeel hoofdredacteur Lyn, bladcoordinator Renee, client services director Ragnhild, artdirector Marieken, manager Allerhande Rutger en assistent manager Esther beoordelen alle lay-outs op de redactie. Advertentiecoordinator Wim bekijkt met blad coordinator Jet en online manager Vanessa de laatste planning van het kerstnummer. Online vormgever Cerissa werkt aan de kerstsite en vormgever Aafke zorgt er mede voor dat Allerhande er top uitziet. Het culinaire team Colette en Judith in actie: elk recept wordt meerdere keren getest. Vele uren werk zitten in het sjabloon van de kerstboom die je terugvindt op pag. 169. Samen met algemeen hoofd redacteur Ico maakt Jamie het vrolijke kinderkerst- diner van pag. 150. De redactie van Allerhande: 18 vrouwen en 3 mannen. En dan nog zijn ze dit niet allemaal. Fan-moment: culinair coordinator Colette en beeldproducer Sylvia samen met Jamie.

Allerhande | 2012 | | pagina 4