93 easy recepten, waarvan meer dan 40 van jamie Oliver. scan met je smartphone voor het achter-de-schermen- filmpje met jamie Vrolijk kerstfeest! Voor mij is kerst de leukste tijd van het jaar. Samen zijn met vrienden en familie, de kinderen die niet kunnen wachten tot het zover is en het belangrijkste: geweldig eten om iedereen bij elkaar te brengen. Het is me dan ook een waar genoegen om gasthoofdredacteur te zijn van dit prachtige kerstnummer van Allerhande. Ik geloof dat eenvoud het sleutelwoord is met kerst. Dat het allemaal draait om het maken van de smakelijkste gerechten zonder uren in de keuken te staan - je wilt natuurlijk ook tijd hebben om samen met je dierbaren te genieten. Met dat in gedachten geef ik jullie wat van mijn eigen kerstrecepten en mijn visie op een stel Nederlandse klassiekers. In Engeland is bijvoorbeeld gebraden kalkoen het helemaal met kerst; voor jullie vond ik het een uitdaging om juist een recept voor de ultieme gebraden kip te bedenken. In samenwerking met Albert Heijn heb ik ook een reeks bijna-klaar-producten gemaakt, die in de winkel verkrijgbaar zijn. De recepten van de meeste producten vind je ook in dit nummer van Allerhande. Aan jou de keus of je het jezelf makkelijk maakt en bijna-klaar koopt, of zelf aan de slag gaat. Of ga voor een mix, als je de mogelijkheid hebt. Het is in ieder geval altijd leuk om met liefde zelf iets klaar te maken. Dus omarm de feestdagen, maak er iets moois van en duik de keuken in als je kunt. Veel liefs, rs allemaal,

Allerhande | 2012 | | pagina 2