Waarom 2 miljoen Nederlanders dit zouden moeten lezen. W pro-actiV proactiV cholesterol Bee Sf 38 UrJJliMW Ik ben Karin Bloemen. Net als 2 miljoen andere Nederlanders boven de 45 jaar weet ik dat ik een verhoogd cholesterol heb. Daarom gebruik ik Becel pro.activ. En ik heb gemerkt dat het werkt. Binnen 3 weken was mijn cholesterol behoorlijk verlaagd. Maar voordat ik het ging gebruiken heb ik me uitgebreid laten informeren. Ik had misschien wel dezelfde vragen die jij ook hebt. Wat doet Becel pro.activ nou precies en kan ik het veilig gebruiken? De werking van Becel pro.activ zit'm in de plantensterolen. Plantensterolen klinken trouwens ingewikkelder dan ze zijn. Ze zitten bijvoorbeeld ook in noten en zaden. En ze hebben een gunstig effect op het cholesterol. Zo zijn er in de afgelopen jaren meer dan 45 wetenschappelijke onderzoeken gedaan die de cholesterolverlagende werking van plantensterolen in Becel pro.activ bevestigen. Ook hebben de Europese Autoriteiten plantensterolen grondig geevalueerd en de veiligheid hiervan beves- tigd, voor het product op de markt kwam. En dat was mijn tweede vraag. Niet voor niets worden producten die plantenste rolen bevatten aanbevolen door de Hartstichting. Heb je toch nog meer vragen? Dan kun je die zelf gerust stellen. Dan bel je gewoon even het Becel Institute op 0800-0439 of mail naar info@becel.nl. Voor meer informatie over wie Becel pro.activ kan gebruiken kun je kijken op www.verlaagcholesterol.nl VERLAAGTACTIEF - Becel pro.activ, hoe werkt dat eigenlijk? Becel pro.activ bevat plantensterolen. Het is aangetoond dat plantensterolen het bloedcholesterol verlagen. Een hoog cholesterolgehalte is een risicofactor voor de ontwikkeling van coronaire hartziekten. Hiervoor bestaan meerdere risicofactoren en de verandering van een van die factoren kan al dan niet een heilzaam effect hebben. De inname van 1,5-2,4 gram plantensterolen per dag kan het cholesterol met 7 tot 10% verlagen na 2 tot 3 weken.

Allerhande | 2012 | | pagina 204