Natuurlijk&Gezond Jn de maand? Hoest? Eym sprauen! SrueL Derzachttrm voor de keef VERSTOPTE NEUS? Echinaforce Hot Drink www.avogel.nl At'osan1 sPier- en Gew'ichtsgei *"k»-«aact Hoestspray ADVERTENTIE Droge hoest of kriebelhoest? Slecht slapen, een irritante kriebel in je keel en vermoeidheid als gevolg van al dat hoesten? Gebruik dan de nieuwe hoestspray van A.Vogel. Oeze helpt snel en effectief. Handig in gebruik en nog makkelijk mee te nemen ook. Bovendien geeft deze hoestspray geen gewenning en maakt niet suf. A.Vogel Hoestspray Er zijn van die momenten dat de keel wel wat verzachting kan gebruiken. De handige doseerspray van A.Vogel Keelspray helpt snel en brengt de verzachtende vloeistof op de plaats waar het moet zijn: in de keelholte. A.Vogel Keelspray Meer weten? Interesse in nieuws of aanbiedingen? Oe productietuinen bezoeken? 6a naar WWW.AVOGEL.nl, bel met de A.Vogel Gezondheidslijn 0900-2 46 46 46 (10 cpmof meld je aan voor de email-nieuwsbrief. Versterk je weerstand juist in de koudere maanden. A.Vogel Echinaforce is het meest verkochte middel in Nederland ter verhoging van je weerstand. Het geeft een extra oppepper aan het immuunsysteem en versnelt herstel na ziekte. Nieuw is de A.Vogel Echinaforce Hot Drink vlierbes. Een natuurlijke siroop, die je in een mok giet en aanvult met heet water. A.Vogel Echinaforce Hot Drink Liever edn tablet per dag? Kies dan voor de Echinaforce forte. A.Vogel Echinaforce forte tabletten Zit je neus dicht en heb je daardoor minder Houd je van een actief leven, maar gooien pijnlijke spieren en stijve gewrichten roet in het eten? De nieuwe A.Vogel Atrosan Spier- en Gewrichtsgel helpt snel bij spierpijn, stijve spieren en gewrichten en bij pijn door kneuzingen. Het stimuleert op natuurlijke wijze de lokale doorbloeding waardoor afvalstof- fen uit spieren en gewrichten sneller afgevoerd worden en spierweefsel sneller herstelt. A.Vogel Atrosan Spier- en Gewrichtsgel lucht? A.Vogel Cinuforce neusspray+menthol is krachtig en effectief bij neusverkoudheid, zodat je snel weer vrij kunt ademen. De plantaardige ingredienten zijn mild voor je neus en houden de natuurlijke functie van het neusslijmvlies intact. Hierdoor treedt er geen gewenning op en mag je het, indien nodig, gerust langere tijd gebruiken. A.Vogel Cinuforce neusspray+menthol

Allerhande | 2012 | | pagina 125