vvii I een kookworkshop yoghurt met tostikaas toffee tussendoor mide] allertiande 09-2012 Het is weer tijd voor de jaarlijkse Allerhande Awards. De keuze in nieuwe producten bij Albert Heijn is elk jaar enorm. Jij kunt bepalen welk product de Allerhande Award wint: de prijs voor het nieuwe product dat jij als lezer van Allerhande het meest onderscheidend, vernieuwend, han- dig of lekker vindt. Breng je stem uit op ah.nl/allerhande en maak kans op de hoofdprijs: een kookworkshop onder leiding van de Allerhande kookleskok. Ook worden er 50 e-readers weggegeven. Doe mee! Op 9 September vindt de Ride for the Roses plaats, een fietsevenement waarbij geld wordt ingezameld voor KWF Kankerbestrijding. Albert Heijn steunt deze actie van 3 t/m 9 September onder andere door de verkoop van rozen. Je herkent de rozen aan de speciale hoes met logo. AH Lange rozen, bos 10 stuks 3.25 Mild, fris en superhandig: magere yoghurt waar Roosvicee in zit. In twee vruchtensmaken, alleen te koop bij Albert Heijn. Roosvicee Milde yoghurt vruchtenmix en Roosvicee Milde yoghurt bosvruchtenmix, pak 1 liter 1.49 Vruchtenmix Dat is nog eens handig: plakjes kaas van 10x10 cm die precies op een tosti passen en perfect smelten! Een pakje is voldoende voor 10 tosti's. AH Tostikaas, pakje 250 g 1.90 Een reep met natuurlijke geur- en smaakstoffen. Ideaal tussendoortje om mee naar school te geven! In de smaken toffee en melkchocolade. Harvest Chewee melkchocolade- en toffee- mueslirepen, doos 7 stuks 1.69

Allerhande | 2012 | | pagina 79