ah actueel 097 4 4 albert heijn kom kijken! Je vindt bij Albert Heijn de lekkerste verse producten, elke dag weer. Dankzlj de jarenlange samenwerking met zorgvuldig geselecteerde leveranclers. jaar in jaar uit vers schoner duurzamer meer weten over de geschiedenis van AH? kijk op ah.nl/125iaar hoe vers is vers? ONZE &OEREN EN T£Lers mten HET je zi£N' elke dag vers Wil je weten waar die heerlijke, verse groenten groeien? En al dat mooie fruit? Dat kan! Omdat Albert Heijn 125 jaar bestaat, kun je een kijkje nemen achter de schermen bij onze Hollandse boeren en telers. Zo zie je waar je aardappelen, groente, fruit, zuivel, bloemen en planten vandaan komen en hoe de producten zo vers mogelijk in de winkel komen te liggen. Kijk op de achterkant van deze Allerhande voor meer informatie of ga naar s Verrassen met vers doet Albert Heijn al jarenlang. Neem de jaren 80, toen de exotische kiwi, mango, avocado en broccoli in de schappen werden gelegd. Voor die tijd echt revolutionair! Maar daar bleef het niet bij, Albert Heijn was - met de intro- ductie van AH Biologisch in 1998 - de eerste supermarkt met biologisch geteelde producten onder eigen label. En de ontwikkelingen op vers- gebied gaan steeds verder. Een van de speerpunten van Albert Heijn is verduurzaming van groente en fruit, Daarvoor werken we, samen met onze telers en milieuorganisatie Natuur Milieu, aan een groot- schalig project voor nog schonere groente en fruit. Dat wil zeggen dat we het gebruik van bestnjdingsmiddelen nog verder - en daarmee tot een minimum - beperken. We laten weer planten groeien langs de sloten van tuinderijen, verminderen het watergebruik en versterken de biodiversi- teit op landbouwgrond. Al 85 telers van Albert Heijn van bijvoorbeeld aardbeien, tomaten en komkommers werken volgens de uitgangspunten van dit verduurzamingsproject. I I

Allerhande | 2012 | | pagina 97