top 5 1 2 3 top 10 1 2 3 5 6 7 8 10 4 5 J 4 3 4; D lekker niet koken s^adedagen ?Opj0* pasta pronto kook kwartier krab caesar met 2 variaties komkommer- radijsgazpacho rucolasalade met mozzarella japanse carpaccio 5aardappel- hamsalade wortelsalade met radijs venkel met grapefruit courgette- walnootsalade 4kikkererwten- salade aubergine met bosui coleslaw met cranberry's komkommer- mangosalade broccoli- peultjessalade andijviesalade met gorgonzola haricots verts met tomaat enzalm Igevulde pasta met puntpaprika met 2 variaties 2farfalle met tonijn- citroensaus 3tagliatelle met mosselen spaghetti alia mollica gnocchi met groene asperges oosterse lekkerbekjes met 2 variaties steak frites snelle chili snelle zomer- minestrone Chinese omelet met roerbak groenten citroen- mascarpone met rood fruit perziksoepje met munt -| classic american -i- cheeseburger ananas- met 2 variaties roedjak mango met O burger a la A pizzaiola parmaham q vegaburger O met geitenkaas 4kipburger tonnato 5hawa'iburger met verse ananas Iwatermeloen met feta met 2 variaties 18:30 uur, net van het strand. Het gasfornuis blijft uit. Smakelijk eten zonder pannen. Fijne lichte gerechten om energie van te krijgen Zo smaakt de zomer. Top 5-zomerpasta uit de Italiaanse tempokeuken. Kwartiertje bezig, klaar. O ja, we moeten nog eten! Vijf recepten waarmee je in vijftien minuten klaar bent. Burgers eten, dan is het pas echt feest. Deze 'broodjes verstandig' maak je zelf. Supereenvoudige fruitgerechten voor elk moment van de dag. Verser dan vers.

Allerhande | 2012 | | pagina 5