hitparade 7 top 5 top 5 IJS top 5 top 5 4 5 7QP5 4 4 5 6 10 dagje eropuit op de camping uit zee happy hour op het rooster Izoet brood gevuld met fruit met 2 variaties O indische gehaktballetjes met zoete saus 3 wraps met houmous en gegrilde paprika 4forelbroodjes met citroenmayo 5piri piri drumsticks met tzatziki 1 camping- kedgeree met 2 variaties 2coq au camping 3broodje mosselpannetje met bier met 2 variaties broodje kerriegarnalen haring- tartaar kabeljauw- hampakketjes siciliaanse knoflookgamalen 1 ratatouille mediterrane campingpasta aubergine met lam couscous yoghurtijs met aardbei appel 1 citrussalade 1 met citroen sorbetijs Ioreo-koehjes met bosvruchtenijs met 2 variaties vanille-ijs met mars-saus 3hazelnoot- affogato ~t frozen -*■ margarita O summer sunset banana 1 colada zomer- punch 5 bellini biefstuk met chili-tomatensaus 2oostersefiletlapjes en komkommer 3kip-gamalen- spiesen met aioli varkenshaas- spiesen met bosui spek-ui- spiesen indiase kipspiesen 7gambaspiesen met paprika en ananas zeewolf-chorizo- spiesen 9aspergesalade r met champignons ribkarbonades met rozemarijn Krentenbollen in de tas? Stop er ook eens iets anders in. De vijf beste to-go-gerechten Ontspannen koken met maar een pan. Ook voor een relaxte vakantie thuis. i Wat is er zomerser dan lunchen met seafood? Zin in zilt! Warme dagen vragen om verkoeling. Laat de zomer op je tong smelten. De vijf zit in de klok: tijd voor cocktails met of zonder alcohol. Om te proosten op de zomer. Buiten koken barbecueen. Tien hitgerechten: succes verzekerd.

Allerhande | 2012 | | pagina 4