m4 >^31 2M1 1QM. II 1Q0G hamsteren en wuppies feest: 125 jaar! meuw distributiesysteem innovaties In 2004 start Albert Heijn met de AH Hamster- weken: veel halen, weinig betalen. Met een WuppieWuppieWuppie winnen wij dat wereldcuppie', zo haakt Albert Heijn in op het WK-voetbal van 2006. In 2009 spaart heel Nederland Eredivisiovoetbalplaatj es. Bij sommige Albert Heijn-winkels zijn zelfe dranghekken nodig om de sparende jeugd in het gareel te houden. webwinkel producten om van te genieten bonus! ah duurzaamheid digitaal wat handig! ikeet het beter Albert Hejjn jubileert en klanten vieren mee. Hoe? Lees er alles over op ah.nl/125jaar. Vanaf 1994 kunnen Albert Heijn- winkels hun aanbod nog beter afstemmen op de vraag van de klant. Dit dankzij Vandaag Voor Morgen (WM): een nieuw distributiesysteem dat winkels sneller (binnen 18 uur), vaker en op vaste tijden belevert. Zo bepaalt de vraag van de klant wat, wanneer en hoeveel er in de winkel wordt aangeboden. De juiste produc- ten op het juiste moment dus! albert In 2001 verschijnt Albert.nl, voortgekomen uit bezorgservice James Telesuper. Met deze bezorgservice bestellen klanten van Albert Heijn, Etos bn Gall Gall online hun boodschappen, die vervolgens worden thuisbezorgd. In 2002 opent de eerste AH to go, de gemakswinkel met zo'n 1.000 artikelen in het assortiment op plekken met veel passanten, zoals stations, stadscentra en bedrijventerreinen. In hetzelfde jaar komt daar AH XL bij, een winkel met meer dan 30.000 artikelen. In '97 gaat de AH Webwinkel de lucht in, met circa 9.000 producten die online te bestellen zijn. Behalve de AH Boodschappen webwinkel vind je op ah.nl ook AH Wijndomein, AH Fotoservice en AH Telecom Online boodschappen bestellen. Gevuoon op ah.nl. Oeiorgd tot Im da teuton Vanaf december 2003 liggen AH Excellent producten in de winkels, het merk voor inspirerende producten met de beste smaak en kwaliteit. Vooral tijdens de feestdagen biedt Albert Heijn klanten hiermee extra luxe en gemak. Veel van deze producten zijn ook het hele jaar door verkrijgbaar. Albert Heijn brengt in '98 de Bonusfolder uit, die wekelijks door bijna '/3 van de Nederlanders gelezen wordt. Samen met de Bonuskaart kunnen klanten zo heel eenvoudig profiteren van aanbiedingen. In 1998 introduceert Albert Heijn het eigen merk AH Biologisch. Daarmee is het de eerste supermarkt met biologische producten onder eigen merk in de schappen (nu in het schap onder het eigen merk AH puur&eerlijk). In 2002 ontwikkelt Albert Heijn samen met koffieproducenten uit Guatemala een koffiekeurmerk. Het krijgt de naam UTZ Kapeh, wat 'goede koffie' betekent in een Mayataal uit Guatemala. Het keurmerk is inmiddels onder- gebracht in de Stichting UTZ Certified, die garan- deert dat koffie, thee en cacao geproduceerd zijn met respect voor mens, dier en milieu. Excellent van allerhande relaxen? ind$ spa! hebben: paasboom trend B 2012 J 126 j 125 jaar rokjesdag lentetuin eierdop lunchlocker Albert Heijn en zijn klanten gaan al 125 jaar met hun tijd mee. In 1997 wordt ah.nl gelanceerd, in 2011 Appie: de handige 'app' voor in de winkel. En eind 2011 is er de Allerhande iPad-app: een superhandige, digitale hulp voor in de keuken. Om thuis snel je favoriete recepten bij de hand te houden. Albert Heijn biedt ook non-foodartikelen en het aanbod wordt steeds groter! In 2010 verschijnt er een magazine voor: Wathandig. Een inspirerend tijdschrift vol handige oplossingen en inspiratie voor in en rond het huis, dat vier keer per jaar in de winkel ligt. In 2006 start Albert Heijn met het educatieve platform 'Ik eet het beter'. Met lespakketten en internetlessen leren kinderen van groep 5 tot en met 8 hoe leuk en lekker gezonde voeding kan zijn. In samenwerking met het Voedingscentrum zijn lespakketten ontwikkeld voor de verschillende klassen, met daarin aansprekende filmpjes, lesboekjes en een boodschappentas met producten. In 2011 is 'Ik eet het beter' met ruim 304.000 deelnemende kinderen het grootste les- programma op de Nederlandse basisscholen.

Allerhande | 2012 | | pagina 9