Van nature elmex' tandpasta een levenlang voor het hele gezin. Kwetters Nieuw Puur en Vrij Uitloop eieren Superieur elmex Research yUniek ingredient voor effectieve bescherming tegen gaatjes elmex" Anti-Caries en Sensitive bevatten het unieke ingredient Aminfluoride. Dit Helpt tanden remineraliseren. Het verspreidt zich snel over het tand- oppervlak en stimuleert de opname van mineralen in het tandglazuur dat daardoor beter bestand is tegen gaatjes. Vraag uw tandarts of mondhygienist waaroml Heb je ook wel eens last van gaatjes of gevoelige tanden? Van jongs af aan is een goede mondverzorging de basis voor een gaaf en gezond gebit. Kies daarom voor de juiste tandpasta op het juiste moment. Bescherming tegen gaatjes? Zodra het eerste tandje bij een baby doorkomt, begint een leven lang poetsen. De juiste tandpasta is dan erg belangrijk, want in elke leeftijds fase is er kans op caries, zelfs wanneer je gezonde tanden hebt. Het elmex" Anti-Caries assortiment, met een speciaal afge- stemde hoeveelheid Aminfluoride voor de verschillende leeftijdsgroepen, beschermt effectief een levenlang tegen caries! Last van gevoelige tanden? Ook daar heeft elmex" een oplossing voor. Gebruik elmex" SENSITIVE tandpasta voor een effectieve bescher ming random blootliggende tandhalzen en bescherming tegen tandhals-caries. Bij dagelijks gebruik wordt een duurzame beschermlaag opgebouwd die de tand afsluit voor gevoeligheid. Kijk voor meer informatie over zorg, kwaliteit en herkomst op: www.kwetters.com

Allerhande | 2012 | | pagina 152