100% Ariel waskracht, 0% verspilling van je wasmiddel! Probeer nu gratis! 100% retour via uw bank- of girorekening Wat moet u doen? 1. Koop 1 verpakking Ariel Excel Tabs -16 wasbeurten. 2. Onderstreep de aankoop van het product op uw kassabon. 3. Stuur deze samen met de ingevulde coupon (postzegel is niet naar: Ariel Excel Tabs Probeer NU Gratis -100% Retour c/o HighCo DATA 07722 Antwoordnummer 3020 3000 WB Rotterdam i U krijgt dan het aankoopbedrag van 1 Ariel Excel Tabs op uw bank- of giro-rekening teruggestort. Actie loopt tot 15 maart 2012. Voornaam Achternaam Adres Huisnummer Postcode Plaats Telefoonnummer Bank/girorekening Maximaal 1 mzending per product, adres en rekeningnummer. Actie loopt tot 15 maart 2012. Alleen originele en onbeschadigde kassabonnen worden geaccepteerd. Onjuiste, onvolledige of te late inzendingen kunnen niet worden verwerkt. Inzendingen gericht aan P&G in Rotterdam worden ook niet in behandeling genomen. De actie is alleen geldig voor inwoners van Nederland met een geldig Nederlands rekeningnummer. De actie geldt niet in combinatie met andere acties. U ontvangt binnen 6 weken het retourbedrag op uw rekeningnummer. De verantwoordelijke voor de verwerking van uw persoonlijke gegevens is Procter Gamble Nederland BV te Rotterdam. Uw persoonlijke gegevens worden echter uitsluitend gebruikt voor deze geld terug actie en zullen niet voor andere doeleinden worden gebruikt of worden verstrekt aan derden De actie geldt alleen voor Ariel Excel Tabs -16 wasbeurten. Actie enkel geldig bij Albert Heijn

Allerhande | 2012 | | pagina 148