Ook bij Albert Heijn vertrouwde merken voor uw gezondheid Zure oprispingen brandend gevoel Rennie Vermoeidheid? vooralle snotapen met kriebelkelen inje slokdarm? Supradyn en een DUO Dampo 18 complex forte Kindersireep (advertentie) geneesmiddel Bij zure oprispingen komt overtollig maagzuur uit je maag omhoog. Dit geeft een brandend gevoel in je slokdarm. Vervelend, maar Rennie Duo helpt. kauwtabietten E*n kouwtablet bevat625 mgcatdumcatnnoat, 73,5 mg magnniumcarbonaat en 1 SO mg atginezuur bij brandend maagzuur en zure oprispingen kauwtabietten Rennie Duo is speciaal ontwikkeld om zure oprispingen tegen te gaan: het vormt een beschermend laagje in de maag en houdt zo omhoogkomend maagzuur tegen voor het je slokdarm bereikt. Daarnaast zet Rennie Duo overtollig maagzuur om in water en andere lichaamseigen stoffen. Rennie Duo helpt je slokdarm uit de brand. Lees voor gebruik de bijsluiter. Niet te gebruiken bij ernstige nierfunctiestoornissen en/of nierstenen, verlaagd fosfaatgehalte in het bloed of een veel te hoog calciumgehalte in het bloed. gezondheidsproduct Voel jij je soms moe en lusteloos? Kun je wel wat extra energie gebruiken om op kracht te komen? Supradyn Complex Forte is speciaal ontwikkeld om natuurlijke energie in het lichaam te activeren bij vermoeidheid. Het bevat een combinatie van essentiele vitamines, mineralen en anti-oxidanten die je natuurlijke energie activeert en opbouwt om op krachten te komen. bij vermoeidheid hooggedoseerde multivitamines met mineralen 95 tablelten 1 tablet per dag VOFDINGSSUPPtf MENT (b* Supradyn activeert je natuurlijke energie bij vermoeidheid. Supradyn Complex Forte is verkrijgbaar als tablet en als bruistablet. Benieuwd naar je persoonlijke energieniveau? Test het nu op www.activeerjeenergie.nl. gezondheidsproduct Een kriebel in de keel kan vervelend zijn. Gelukkig kun je wat doen. Speciaal voor kinderen is er Dampo Kindersiroop, die snel keel en luchtwegen verzacht. Het smaakt nog aangenaam ook en bevat geen kleurstoffen of conserveermiddelen. VANAF 2 JAAR Verzacht snel keel en luchtwegen Daarom Dampo. BAYER] Geschikt vanaf 2 jaar.

Allerhande | 2011 | | pagina 204