spaghet saus en worstjes Leon (10) trapte een balletje met zijn held van FC Groningen, Danny Holla, en sprak ondertussen met 'm over vrije tijd en eten (pasta!). even voorstellen Voel je je thuis bij FC Groningen? Wat doe je in je vrije tijd? Eet jij ook zo graag pasta? allerhande 03-2011 HOOFDGERECHT- erdoor en laat 10 min. op laag vuur koken. Breng 1 duopak gerookte spekblokjes (250 g) 1 schaal Toscaanse worstjes (ca. 270 g) 1 ui, gesnipperd 1 teen knoflook, fijngesneden 5 Stengels bleekselderij, in stukjes 300 g winterpeen, in stukjes 2 blikken tomatenblokjes (a 400 g) 300 g spaghetti op smaak met peper en zout. 2 Kook ondertussen de spaghetti volgens de aanwijzingen op de verpakking beetgaar. Verdeel over 4 diepe borden en schep de saus erop. Lekker met geraspte Parmezaanse kaas. Bevat p.p. 665 kcal 33 g eiwit 29 g vet 67 g koolhydraten Prijs p.p. 1.90 1 Verhit een hapjespan zonder olie of boter en bak de spekblokjes ca. 6 min. Voeg de worstjes toe en bak 4 min. mee. Voeg de ui, de knoflook, de bleekselderij en de wortel toe en bak 5 min. op middelhoog vuur. Meng de tomatenblokjes Tip De rest van de bleekselderij is lekker in een salade. Kijk voor recepten op ah.nl/recepten. Danny Holla (23 jaar): is geboren in Almere en speelt als middenvelder bij FC Groningen. Leon Enting (10 jaar): is een trefzekere spits van E2 bij Vako uit het Drentse Vries. 'Helemaal! Toen ik als jochie van veertien in de jeugd van FC Groningen begon, voelde het meteen goed. In het begin miste ik mijn familie in Almere. Maar ik wilde zo graag voetballen, daar had ik veel voor over.' 'Dan speel ik gitaar. Daarmee ben ik begonnen toen ik vorig jaar thuiszat door een blessure. Ik wilde al heel lang gitaar spelen. Het gaat aardig, maar ik moet toegeven dat ik meer talent heb voor voetballen, haha.' 'Ja! Pasta is echt mijn lievelingseten, ik eet het heel vaak. Op de club bijna elke dag! Mmm.' Meer lezen? Op ah.nl/allerhande vind je het complete interview. I

Allerhande | 2011 | | pagina 124