e inspirerende wereld an Douwe Egberts orld of Origins. m oor onze World of Origins koffies hebben e de wereld afgestruind op zoek naar lantages waar de omstandigheden uitzon- erlijk gunstig zijn. Met als resultaat: offiebonen met unieke natuurlijke smaak- onen en ongeevenaarde aroma's. Flowery Papua New Guinea Ftowery Papua New Guinea Sweet Peru Nutty e* Sweet Dark roasted Spicy India Dark roasted Spicu India Espressomachine Ontdefe meer (Advertorial) ntdek De hooglanden van het eiland waar onze koffie- plant groeit, zorgen voor precies de juiste vochtig- heid. De plantage wordt omringd door vele wilde bloemen en ligt zo hoog dat er een langzame, voile rijping plaatsvindt. Met als resultaat krachtige koffiebonen. Bloemigvan karakter, met een natuur lijke hint van chocolade. Groeiend in hoge, bergachtige gebie- den, is er voor deze koffiebonen alle ruimte om langzaam te rijpen. Het ietwat vochtige klimaat zorgt voor licht zoetige smaaktonen, met prachtige noot-achtige hinten. Elke boon wordt met de hand geplukt om er zeker van te zijn dat alleen de meest smaakvolle in deze World of Origin belanden. De aarde waarin deze koffie- plant groeit, is fabelachtig vruchtbaar. De hoge ligging en schaduwrijke bomen zorgen voor het perfecte klimaat. Er groeien volop fruitbomen en specerijen in de omgeving, zoals peper, kardemom en vanille, waar- door een diepe, ronde, kruidige smaak ontstaat. De Douwe Egberts World of Origins koffies zijn langzaam en met veel zorg gebrand, zodat ze ook in je volautomaat alles geven wat ze in zich hebben. Flowery Papua New Guinea is lekker donker gebrand, net als Dark roasted Spicy India. Peru Nutty Sweet is juist weer aangenaam licht. Hoe worden groene bonen tot eindproduct verwerkt? Welke smaaktonen zijn er? Hoe herken je ze? En welke proeftechnie- ken zijn er? Op de.nl/worldoforigins leer je er alles over. Want je kunt nog meer van goede koffie genieten als je er meer van weet. Je kunt je ook online inschrijven voor een unieke proeverij! Ontdek meer op www.de.nl/worldoforigins

Allerhande | 2010 | | pagina 35