bekendemoeder Gezelligheid rond etenstijd bij zangeres Glennis Grace! Tot groot plezier van zoontje Anthony, I a allerfiande 09-2010 ■■zingen met glennis Dol op aandacht... zo moeder, zo zoon? 'Nou en of. Anthony kletst tijdens het eten honderduit over alles wat hij die dag heeft meegemaakt. En ik neem de tijd om naar hem te luisteren, Gezellig toch? Bij ons thuis ging het vroeger precies zo.' Komen jouw Antilliaanse roots terug in het avondmaal? 'Omdat mijn man meestal kookt, bereid ik eigenlijk nooit de authentieke gerechten die mijn vader maakte. Maar Anthony houdt wel van exotisch eten; dat krijgt hij vooral bij zijn Tunesische opa en oma. Zoals deze Tunesische pasta. Bij hen at hij als baby van negen maanden al met de - flink gekruide - pot mee. Dat pittige vindt hij heerlijk. Er schuilt nu al een kleine Bourgondier in hem. "Oh pap, je hebt zo lekker gekookt," roept hij soms tegen mijn man.' Heeft je zoon ook interesse in koken? Nou, in ieder geval wel in de keuken waar het allemaal gebeurt! Als ik kook en in de keuken ingredienten sta te snijden, komt Anthony er altijd bij staan. Dan zingen we liedjes die hij op school heeft geleerd. Daar geniet hij intens van, net als van gezellig samen eten.' Waarmee krijg je hem chagrijnig? Jus, terwijl mijn man en ik dat allebei heerlijk vinden. Groenten eet hij als ze maar door zijn aardappeltjes worden geprakt. Ik let er goed op dat mijn zoon gezond en gevarieerd eet. Dat benadruk ik ook als hij ergens gaat logeren.' Hoeveei kleintjes zitten er over een paar jaar aan tafel? De eerste vier jaar met Anthony zijn voorbij gevlogen. Hoewel ik er nu nog niet aan toe ben, wil ik dolgraag een groter gezin, in de toekomst. Een tafel met drie kinderen... Ik zie het al helemaal voor me.' 5 y

Allerhande | 2010 | | pagina 116