079 007 i albert heijn Zomerideaal 2: een zachte huid. Zonder haartjes en goed verzorgd! scheren... .enscrubben ...en smeren! €3,39 €4,19 €2,34 beauty special 3 330 anti-bultjes aanraders voor soepel scheerwerk s Scheren gaat het gemakkelijkst tijdens het douchen of vlak daarna. De haartjes zijn dan al week en het mesje glijdt soepel over je huid. Voor een glad scheerresultaat heb je een scheermesje en een scheerproduct nodig. Er zijn ook scheermesjes die je alleen maar nat hoeft te maken (Gillette Venus breeze bijvoorbeeld). Er zitten speciale scheergelkussentjes op die een romig schuim geven. Je hebt dus geen aparte scheergel meer nodig. Scheer met de haargroeirichting mee. Daarmee is de kans op ingegroeide haartjes, herkenbaar als rode bultjes, kleiner. Wat ook helpt: scrubben van de huid tussen de scheerbeurten door. Je haalt dan de bovenste laag dode huidcellen weg, zodat het haartje makkelijker uit de huid kan groeien. Gebruik bij elke scheerbeurt schuim of gel, AH Scheergel bijvoorbeeld, of Gillette Satincare avocado scheergel Niet alleen bedoeld om te beschermen tijdens het scheren, maar ook om je huid te helpen herstellen - zonder bultjes. Scrubben is juist nu heel goed: het maakt je huid gladder, verbetert de doorbloeding en bereidt haar voor op de zomer. Doordat het bovenste laagje dode huidcellen verdwijnt, voelt je huid minder droog aan en heb je minder last van ruwe plekken en pukkeltjes. Verzorgende bodylotions worden beter opgenomen en je wordt straks mooi egaal bruin! De ruwste delen van je lichaam, zoals je benen, billen, knieen, hielen en bovenarmen, mag je stevig scrubben. Je buik en decollete vragen om een zachtere aanpak. Fijn: in de zomer voelt je huid vaak zachter en soepeler dan in de winter. Maar na douchen en scheren is wat extra verwennerij echt wel nodig. Waarmee je smeert hangt af van je huidconditie. Hoe droger, hoe minder lipiden (vetstoffen). Dat tekort kun je aan- vullen met... bodylotion: voor de normale huid bodymilk: voor de normale tot droge huid bodycream: voor de droge huid bodyoil: voor de zeer droge huid 3x Nivea Double effect shower shave Dubbel effect: frisse douche en gladde benen. fles 250 ml Gillette Satincare avocado scheergel Niet alleen heerlijk zacht, ook verzorgend. bus 200 ml AH Scheergel De ideale zachte keuze! bus 200 ml erhande 05-2010

Allerhande | 2010 | | pagina 85