003 3xzomerfris doesjjj het verschil? frissevoeten. €2,35 €3,79 €3,79 Zomerideaal 1: van douche tot deo... de hele dag een lekker schoon gevoel! 8il aanraders voor okselfrisse dagen a ferhande 05-2010 IJe kleding: het dragen van los- zittende, luchtige kleding helpt tegen transpiratie. Ook heel fris: kies een deodorant die je droog houdt en vlekken in donkere kleding voorkomt. 2Je lichaam: je kunt deodorant het best aanbrengen op schone, droge oksels. Goed afdrogen na het douchen is belangrijk. De deodorant gaat anders 'drijven', ofwel hij hecht niet op de huid, en dan heeft hij geen effect. Een deodorant werkt het best op onthaarde oksels; op een gladde huid krijgen bacterien - en daarmee nare geurtjes - minder kans. 3Je voeding: door koffie en alcohol kun je op warme dagen meer gaan transpireren. Die kun je dus beter (wat vaker) laten staan. Scherpe kruiden maken de transpiratielucht sterker. Heerlijk: een frisse douche na een warme dag! Ben je in de zon geweest, zet de kraan dan op lauw; dat haalt de hitte uit je huid. Met zeepvrije douchegel kun je je huid mild reinigen. Doucheolie of -creme brengt wat vocht in je huid terug. Fris- geurende producten als AH Douchegel fresh start of Fa Shower yoghurt coconut geven direct een zomergevoel! Deodorant: bevat stoffen zoals alcohol die de groei van bacterien in toom houden en zo transpiratiegeur tegengaan. Antitranspirant: bevat stoffen zoals aluminiumzout die het transpireren verminderen. Je blijft daardoor droger. Deospray: is snel en gemakkelijk aan te brengen en geeft een fris gevoel. Deoroller: droogt iets langzamer, maar is heel precies aan te brengen. Nog een voordeel: geen deo-wolk in je badkamer. Knip je nagels recht af met een teen- nagelknipper, zo kun je ingroeien voorkomen. Een voetenbad maakt je voeten schoon en de huid wat zacht. Daarna kun je snel en simpel eelt wegvijlen. Je kunt beter niet te veel weghalen: eelt beschermt je voeten. Met een bodycreme worden je voeten weer lekker zacht. Nieuwe zomerschoenen en opeens een blaar.Prik hem liever niet door maar plak er een blarenpleister op. Zo verdwijnt de pijn en geneest de blaar sneller. Rexona Crystal clear aqua spray Laat geen witte vlekken achter in donkere kleding. bus 150 ml Dove Minimising deospray Vermindert de groei van haartjes! bus 150 ml Nivea Happy time deospray Ultieme verzorging met een zonnige geur. bus 150 ml

Allerhande | 2010 | | pagina 81