Doe iedere d g lets g *eds voor ezelf. 0-5PUNTEN MEERDAN5PUNTEN 515PUNTEN MEER DAN 16 PUNTEN Met 50% van je dagelijkse behoefte aan groenten en fruit. Om gez In Onderdeel 1 en Onderdeel 2 In Onderdeel 1 en 0-5 punten in Onderdeel 2 In Onderdeel 2 wa In Onderdeel 2 Heel goed, het ziet er naar uit dat je op de goede weg bent om je Hartleeftijd jong te houden. Je bent je ervan bewust dat een bepaald voedingspatroon en beweging ertoe kunnen bijdragen je Hartleeftijd jong te houden, maar misschien dat je toch nog nuttige tips van Becel vindt op www.hartleeftijd.nl - Kijk maar eens! Je bent je er misschien nog niet van bewust, maar een verandering in je voedingspatroon en je levensstijl zouden kunnen bijdragen aan het jong houden van je hart. Kijk waar je punten scoorde en probeer op deze gebieden een positieve verandering door te voeren. Kijk ook eens op www.hartleeftijd.nl waar Becel heel veel nuttige tips geeft op het gebied van een gezond voedingspatroon en een gezonde levensstijl. Trouwens, als je niet weet wat je cholesterolgehalte of je bloeddruk is, laat dit dan controleren door je huisarts en neem dan eventuele maatregelen. Aanpassing van je voedingspatroon en je levensstijl zou je Hartleeftijd zeer ten goede komen. Het is belangrijk hier vroeg mee te beginnen om ervoor te zorgen dat je hart gezond blijft (kijk op www.hartleeftijd.nl voor tips van Becel over een gezond voedingspatroon en een gezonde levensstijl). Als je niet weet hoe het gesteld is met je cholesterolgehalte of je bloeddruk, dan is het belangrijk dat je dit laat controleren door je huisarts. Je Hartleeftijd is waarschijnlijk hoger dan je eigen leeftijd. Een hoge bloeddruk, een hoog cholesterol gehalte, diabetes en roken hebben allemaal een slechte invloed op hartconditie. Toch kan je met kleine wijzigingen in je voedingspatroon en levensstijl een grote verandering teweeg brengen. Kijk voor tips en advies op www.hartleeftijd.nl.

Allerhande | 2010 | | pagina 84