Flevosap GEEN SIIIKER ElDE IEKKERE didiTiT; ✓V, Flevosap introduceert Appel-Cassis en petflesjes FLEVO; Nieuw! Petflesjes Eindelijk is er een echt alternatief voor suiker. Nevella heeft niet de calorieen, maar wel de smaak van suiker. Want het is gemaakt uit suiker. Doordat Nevella niet de bittere na- smaak van andere zoetstoffen heeft, is het perfect voor in de koffie en thee, maar ook voor bakken in de keuken. Want zelfs bij langdurige verhitting blijft de zoetkracht behouden. Sapproducent Flevosap uit Biddinghuizen heeft exclusiet voor Albert Heijn de nieuwe smaak Appel-Cassis gei'ntroduceerd. Door de combinatie van appel en zwarte bessen is een verfrissende, rijke en voile nieuwe smaak ontstaan. Flevosap leverde reeds de smaken appel, appel-sinaasappel en appel-peer. Flevosap Appel Cassis is een hoogwaardig puur natuursap, waaraan - net als bij alle andere soorten Flevosap - geen conservedngs- middelen of andere stoffen worden toegevoegd. Het is dus vers geperst, puur eerlijk sap, lekker en bovendien gezond. Alle producten komen vers van het land, dat is in hoge mate bepalend voor de kwaliteit en kracht van het assortiment van Flevosap. Nieuw in het assortiment zijn ook de petflesjes appelsap (0,33 liter). Handig om mee te nemen naar het werk, school of een dagje uit. De fraai vormgegeven petflesjes komen in plaats van de pakjes appelsap. Flevosap wordt gepasteuriseerd, wat betekent dat het sap buiten de koelkast geruime tijd houdbaar is. Kijk op www.flevosap.nl Fruitkwekerij Vermeulen Roel Vermeulen Professor Zuurlaan 22 8256 PE Biddinghuizen Tel. 0321 331 742 www.flevosap.nlverkoop@flevosap.nl 2 Nevella be vat de zoetstof sucralose, dat gemaakt is uit gewone suiker. Het heeft geen invloed op de bioedsuikerspiegel en is dus ook geschikt voor diabetici. Sucralose is de meest gebruikte zoetstof in Amerika. Nu ook in Nederland, zie www.nevella.com.

Allerhande | 2010 | | pagina 153