winkel nooit meer morsen Disneyweken vwcmc products m actuch ivtfomatic chocolademelk van een stokje vnelle scnroefdop CHOCXX Alle literpakken via en yoghurt van Albert Heijn zitten voortaan in een nieuwe verpakking met handige schenkdop. Zo zijn de pakken gemakkelijk te openen en te sluiten en is morsen verle- den tijd. AH yoghurt en via, pak 1 liter vanaf 0.65 Zo wordt groente eten een feest voor je kind: maak er cake van! Zie pagina 104. MILK :HOfn 4 AllerHande 95 'Spiegeltje, spiegeltje aan de wand...' Tijdens de Disneyweken, van maandag 26 oktober tot en met zondag 22 november, krijg je bij iedere 15,- aan boodschappen een gratis figuurtje uit het sprookje van Sneeuwwitje. De zeven dwergen, de prins, de boze stiefmoeder, Sneeuwwitje zelf natuurlijk of een van de andere figuurtjes. Verzamel ze alle vijftien! Naast deze gratis figuurtjes kun je de verzameling ook uit- breiden met grotere pluchen dwergen en een pluchen Sneeuwwitje, voor 3.99 per stuk. Wees er snel bij, want op op. meuws Met deze sticks waarop een blok ambachtelijke Belgische chocolade zit, maak je in een hand- omdraai verse chocolademelk. Even het stokje door warme melk roeren en het blok met de heerlijke, zachte pralinevulling smelt. Het grote genieten kan beginnen! Chocxx milk Chocxx dark, doos met 4 sticks 2.99 Alle huis- en landenwijnen van Albert Heijn hebben vanaf nu een handige schroefdop. Zo kun je de fles gemakkelijk en snel openen. AH Huis- en Landenwijnen, fles 1 liter vanaf 2.99

Allerhande | 2009 | | pagina 95